Program Moravského divadla

vstupenky: tel. 585 500 500
pokladna@moravskedivadlo.cz

duben 2023

1.4. Sobota 19:00, sk. -

Premiéra

Ferdinand von Schirach

Teror    /    Činohra

Hrajeme v Divadle na Šantovce


2.4. Neděle 14:30, sk. NO

František Ferdinand Šamberk, Karel Hašler

Podskalák    /    Opereta

Známá lidová opereta

3.4. Pondělí 19:00, sk. K

Vladimír Körner

Zánik samoty Berhof    /    Činohra

Daleko od konce, daleko od začátku

4.4. Úterý 19:00, sk. -

Michael Stewart, Jerry Herman

Hello, Dolly!     /    Muzikál


6.4. Čtvrtek 19:00, sk. -

Senioři -30%

Neil LaBute

Tlustý prase    /    Činohra

Když láska váží víc, než dokážeš unést

ARTER -50%


7.4. Pátek 19:00, sk. V

Alois & Vilém Mrštíkovi

Rok na vsi    /    Činohra

Aby světlo bylo, musí být i tma

Dramaturgický úvod od 18:15 hod.


8.4. Sobota 19:00, sk. -

Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici

9.4. Neděle 19:00, sk. -

Rodinné divadlo

Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche    /    Opereta

Neodolatelná opereta

11.4. Úterý 19:00, sk. L

Vítězslav Nezval

Manon Lescaut    /    Činohra


12.4. Středa 19:00, sk. -

Ferdinand von Schirach

Teror    /    Činohra

Hrajeme v Divadle na Šantovce


13.4. Čtvrtek 19:00, sk. D

Wolfgang Kohlhaase, Rita Zimmerová

Ryba ve čtyřech    /    Činohra


14.4. Pátek 19:00, sk. P

Premiéra

Maurice Ravel, Massimo Margaria, Rodion Ščedrin, B.S.O. Almodovar, Estrella Moriente

Bolero & Carmen/Carmen     /    Balet


15.4. Sobota 19:00, sk. X

Maurice Ravel, Massimo Margaria, Rodion Ščedrin, B.S.O. Almodovar, Estrella Moriente

Bolero & Carmen/Carmen     /    Balet


16.4. Neděle 10:00, sk. RPP

Dana Bartůňková

Sněhová královna v Ledovém království    /    Pohádka

Metropolitní divadlo Praha

Výtvarné dílny ve foyer


16.4. Neděle 14:00, sk. OPP

Dana Bartůňková

Sněhová královna v Ledovém království    /    Pohádka

Metropolitní divadlo Praha

Výtvarné dílny ve foyer


17.4. Pondělí 19:00, sk. -

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce


17.4. Pondělí 19:00, sk. A

ARTER -50 %

Antonín Dvořák, Jaroslav Kvapil

Rusalka     /    Opera

Dramaturgický úvod od 18:15 hod.


18.4. Úterý 19:00, sk. B

Olivier Nakache, Éric Toledano

Nedotknutelní    /    Činohra

Česká divadelní premiéra

20.4. Čtvrtek 15:00, sk. -

ARTER -50 %

Workshop Úspěch sebeprezentací    /    Hosté


20.4. Čtvrtek 19:00, sk. E

ARTER -50 %

Maurice Ravel, Massimo Margaria, Rodion Ščedrin, B.S.O. Almodovar, Estrella Moriente

Bolero & Carmen/Carmen     /    Balet


20.4. Čtvrtek 19:00, sk. -

Derniéra

Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu

Hrajeme v Divadle na Šantovce


22.4. Sobota 15:00, sk. -

ARTER -50 %

Baletní dílna Bolero/Carmen    /    Balet


22.4. Sobota 19:00, sk. -

Terrence McNally, David Yazbek

Donaha!    /    Muzikál

Co chcete víc...

23.4. Neděle 19:00, sk. -

Terrence McNally, David Yazbek

Donaha!    /    Muzikál

Co chcete víc...

24.4. Pondělí 19:00, sk. K

Maurice Ravel, Massimo Margaria, Rodion Ščedrin, B.S.O. Almodovar, Estrella Moriente

Bolero & Carmen/Carmen     /    Balet


26.4. Středa 19:00, sk. C

Alois & Vilém Mrštíkovi

Rok na vsi    /    Činohra

Aby světlo bylo, musí být i tma

29.4. Sobota 19:00, sk. X

ARTER -50 %

Wolfgang Kohlhaase, Rita Zimmerová

Ryba ve čtyřech    /    Činohra


30.4. Neděle 16:00, sk. YO

Senioři -30%

Giuseppe Verdi

Nabucco    /    Opera

Leť, myšlenko, na křídlech zlatých...


Hrací plán je platný ke dni 2.2.2023 a může se změnit.

https://www.moravskedivadlo.cz