Dnes a zítra

nehraje se...

Naše tipy
1.6 (čt) sk. - 19:00

Teror

»  AKCE -50%

Hrajeme v Divadle na Šantovce

1.6 (čt) sk. D 19:00

Nabucco

»  ARTER -50 %

Leť, myšlenko, na křídlech zlatých...

6.6 (út) sk. B 19:00

Modrovousův hrad

»  ARTER -50 %

Tance z Galanty/Sbory pro mužské hlasy

Dramaturgický úvod od 18:15 hod. + beseda po představení

7.6 (st) sk. C 19:00

Giselle

»  ARTER -50 %

O lásce na první pohled

Repertoár uměleckého sboru Činohra

Stand up Děláme to ve třech
Olomoucké stand-up trio Děláme to ve třech! vzniklo v květnu roku 2018, na svém kontě má už více jak čtyřicet stand-up vystoupení po celé republice a i tentokrát bude příjemným zpestřením naší letní scény na Floře. Tenhle povedený trojlístek ve složení Honza Ťoupalík, Roman Vencl a Karel Pomahač si pro vás nachystal několik zcela nových stand-upů, které budou mít svou premiéru právě na naší open air scéně. Chybět nebude ani tradiční scénka všech tří protagonistů a samozřejmostí je i řádně zprzněná předělávka zahraničního hudebního hitu. Přijďte si užít večer plný nekorektního humoru, kde je dovoleno vše a zakázáno není nic. PS: Určitě přijde i kouzelník!
vstupenky

23.6 (pá)
19:30

vstupenky
od 23.6.2023 detaily
Divadelní kvíz
Máte rádi divadlo? Máte rádi kvízy? Tak přijďte na náš divadelní kvíz, který budou moderovat herci činohry Moravského divadla. Neformální večer propojí divadlo, zábavu, herce a příjemnou letní atmosféru v parku. Přijďte si vyzkoušet oblíbený formát a zasoutěžit si s přáteli o divadelní ceny. Vítání jsou jak začátečníci, tak již ostřílení kvízaři.
vstupenky

22.6 (čt)
19:00

vstupenky
od 22.6.2023 detaily
David Drábek: Sherlock Holmes: Vraždy vousatých žen
Za „návrat ztraceného syna“ lze bezpochyby považovat umělecký návrat Davida Drábka do Moravského divadla Olomouc. Dvacet let po zániku Studia Hořící žirafy se Drábkova nezaměnitelná poetika a svébytný smysl pro humor opět objeví na našem jevišti. Bývalý dlouholetý umělecký šéf Klicperova divadla v Hradci Králové a několikanásobný držitel Ceny Alfréda Radoka, který v Olomouci započal svou zářnou uměleckou kariéru, se k nám vrátí s režií svého vlastního komediálního detektivního mystéria s názvem Sherlock Holmes: Vraždy vousatých žen. Světoznámý detektiv se tentokrát postaví bestiálnímu vrahovi, jehož oběťmi jsou výhradně členky prapodivné náboženské sekty, která sídlí na ponurém středověkém hradě uprostřed blat. Pod záštitou své patronky tu Úpěnlivé Sestry Sv. Starosty z Topshamu sdružují ženy, kterým ubližují muži. Své feministické názory pak demonstrují vzrostlými plnovousy, ať už jsou jim dány od Boha, nebo jde o falešné koudele na gumičce. Mrtvých vousatých žen stále přibývá a Holmese s Dr. Watsonem neúprosně tlačí čas. Milovníci tohoto viktoriánského detektiva si určitě přijdou na své, a to i přesto, že se jedná o zcela originální holmesovský příběh. Temně zapeklitý případ je prosvětlen anglickým humorem, jenž je povzbudivý jako lahodný Earl Grey a servírovaný s notnou dávkou drábkovského surrealismu.
vstupenky

9.6 (pá)
19:00

vstupenky

10.6 (so)
19:00

vstupenky

15.6 (čt)
19:00

vstupenky
od 9.6.2023 detaily