Program Moravského divadla

vstupenky: tel. 585 500 500
pokladna@moravskedivadlo.cz

listopad 2021

2.11. Úterý 19:00, sk. L

Náš tip

Robin Hawdon

Dokonalá svatba    /    Činohra

Tohle bude ještě náročný...

2.11. Úterý 19:00, sk. -

Tranzit    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA, Arcidiecézní muzeum/ Mozarteum - volný vstup


4.11. Čtvrtek 19:00, sk. -

ARTER -50 %

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

5.11. Pátek 19:00, sk. P

Premiéra

Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček - Kouzelný příběh    /    Balet

Vánoční čas plný tajemství

5.11. Pátek 19:00, sk. -

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle na Šantovce


6.11. Sobota 17:00, sk. -

Yuri Korec & Co.

Habibi 2196-18    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA, Konvikt/ Divadlo K3


6.11. Sobota 19:00, sk. X

Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček - Kouzelný příběh    /    Balet

Vánoční čas plný tajemství

6.11. Sobota 20:30, sk. -

Alexander Maschke & Dominik Giesriegl

While We Were Sleeping    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA, Konvikt/ Kaple Božího Těla


7.11. Neděle 14:00, sk. -

Yuri Korec

Od nehybnosti k pohybu    /    Divadelní Flora

Workshop

DIVADELNÍ FLORA, Konvikt/ Divadlo K3


7.11. Neděle 19:00, sk. -

Jan Patočka, Miroslav Bambušek

Kacířské eseje    /    Divadelní Flora

Studio Hrdinů Praha

DIVADELNÍ FLORA


9.11. Úterý 19:00, sk. -

Náš tip

Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček - Kouzelný příběh    /    Balet

Vánoční čas plný tajemství

10.11. Středa 19:00, sk. C

Charles Dickens

Pan Scrooge    /    Činohra

Kde jiní končí, my začínáme

beseda po skončení představení


12.11. Pátek 19:00, sk. V

Olivier Nakache, Éric Toledano

Nedotknutelní    /    Činohra

Česká divadelní premiéra

12.11. Pátek 19:00, sk. -

Stefan Kaegi (Rimini Protokoll Berlin) – Thomas Melle – Münchner Kammerspiele

Unheimliches Tal - Tísnivé údolí    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA, Arcidiecézní muzeum/ Mozarteum


13.11. Sobota 15:00, sk. -

Stefan Kaegi (Rimini Protokoll Berlin) – Thomas Melle – Münchner Kammerspiele

Unheimliches Tal - Tísnivé údolí    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA, Arcidiecézní muzeum/ Mozarteum


13.11. Sobota 19:00, sk. -

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce


13.11. Sobota 20:00, sk. -

podle Niccola Machiavelliho

Vladař    /    Divadelní Flora

Divadlo Komedie Praha

DIVADELNÍ FLORA


14.11. Neděle 10:00, sk. RPP

Krkonošská pohádka    /    Pohádka

Divadlo Šumperk

14.11. Neděle 14:00, sk. OPP

Krkonošská pohádka    /    Pohádka

Divadlo Šumperk

dílna pro děti po skončení představení


14.11. Neděle 16:00, sk. -

Stefan Kaegi (Rimini Protokoll Berlin) – Thomas Melle – Münchner Kammerspiele

Unheimliches Tal - Tísnivé údolí    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA, Arcidiecézní muzeum/ Mozarteum


16.11. Úterý 19:00, sk. -

ARTER -50 %

Adolphe Charles Adam

Giselle    /    Balet

O lásce na první pohled

16.11. Úterý 19:00, sk. -

Narozena v Evinu    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA, Divadlo na cucky


17.11. Středa 19:00, sk. -

Neil LaBute

Tlustý prase    /    Činohra

Když láska váží víc, než dokážeš unést

18.11. Čtvrtek 19:00, sk. D

ARTER -50 %

Georges Bizet

Lovci perel    /    Opera

Exotická opera

od 18:15 dramaturg. úvod ve foyeru divadla


19.11. Pátek 19:00, sk. -

Senioři -30%

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

19.11. Pátek 19:00, sk. -

Jan Mocek

Virtual Ritual    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA, Arcidiecézní muzeum/ Mozarteum


20.11. Sobota 14:00, sk. -

Baletní dílna Louskáček - Kouzelný příběh    /    Balet

Kouzla všude kolem nás!

20.11. Sobota 17:30, sk. -

Jan Mocek

Virtual Ritual    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA


21.11. Neděle 17:00, sk. -

Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček - Kouzelný příběh    /    Balet

Vánoční čas plný tajemství

22.11. Pondělí 19:00, sk. K

Ludwig van Beethoven

Fidelio    /    Opera

Opera o síle lásky a boje za osvobození

22.11. Pondělí 20:00, sk. -

Grandbrothers    /    Divadelní Flora

Koncert

DIVADELNÍ FLORA, Jazz Tibet Club, prodej vstupenek https://jazztibet.cz/program/grandbrothers-de


23.11. Úterý 19:00, sk. B

ARTER -50 %

Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche    /    Opereta

Neodolatelná opereta

23.11. Úterý 19:00, sk. -

Jan Nebeský - Lucie Trmíková - Jan Zahradníček

Zahradníček / Vše mé je tvé    /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA, Arcidiecézní muzeum/ Mozarteum


24.11. Středa 18:00, sk. -

Jan Nebeský - Lucie Trmíková - Jan Zahradníček

Zahradníček / Vše mé je tvé    /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA, Arcidiecézní muzeum/ Mozarteum


24.11. Středa 19:00, sk. -

Senioři -30%

Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Eduard Krečmar, Zdeněk Podskalský, Zdeněk Podskalský ml.

Noc na Karlštejně    /    Muzikál

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií

25.11. Čtvrtek 17:00, sk. -

Jan Nebeský - Lucie Trmíková - Jan Zahradníček

Zahradníček / Vše mé je tvé    /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA, Arcidiecézní muzeum/ Mozarteum


26.11. Pátek 19:00, sk. P

Premiéra

Vladimír Körner

Zánik samoty Berhof    /    Činohra

Daleko od konce, daleko od začátku

27.11. Sobota 19:00, sk. -

Franz Grillparzer

Sláva a pád krále Otakara    /    Divadelní Flora

Divadlo Komedie Praha

DIVADELNÍ FLORA


28.11. Neděle 18:00, sk. -

Saša Uhlová – Michal Hába

Hrdinové kapitalistické práce    /    Divadelní Flora

Divadlo Komedie Praha

DIVADELNÍ FLORA


29.11. Pondělí 19:00, sk. A

Vladimír Körner

Zánik samoty Berhof    /    Činohra

Daleko od konce, daleko od začátku

DIVADELNÍ FLORA



Hrací plán je platný ke dni 27.10.2021 a může se změnit.

http://www.moravskedivadlo.cz