Program Moravského divadla

vstupenky: tel. 585 500 500
pokladna@moravskedivadlo.cz

říjen 2020

2.10. Pátek 19:00, sk. V

Gabriela Vermelho

Krvavá svatba     /    Balet

Surrealistické taneční divadlo podle F. G. Lorcy

3.10. Sobota 16:00, sk. ZO

Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta

4.10. Neděle 19:00, sk. -

Senioři -30%

Neil LaBute

Tlustý prase    /    Činohra

Když láska váží víc, než dokážeš unést

5.10. Pondělí 19:00, sk. K

William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet

6.10. Úterý 19:00, sk. B

Neil LaBute

Tlustý prase    /    Činohra

Když láska váží víc, než dokážeš unést

7.10. Středa 19:00, sk. -

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

8.10. Čtvrtek 19:00, sk. D

Federico García Lorca

Dům Bernardy Alby    /    Činohra

Dohlédni dna ženské duše

9.10. Pátek 19:00, sk. P

Premiéra

Ludwig van Beethoven

Fidelio    /    Opera

Opera o síle lásky a boje za osvobození

10.10. Sobota 14:30, sk. -

Baletní dílna - Krvavá svatba

Zažijte balet jinak!

Vstupenky pouze v předprodeji v pokladně MDO.


10.10. Sobota 19:00, sk. X

Ludwig van Beethoven

Fidelio    /    Opera

Opera o síle lásky a boje za osvobození

11.10. Neděle 19:00, sk. -

Terrence McNally, David Yazbek

Donaha!    /    Muzikál

Co chcete víc...

15.10. Čtvrtek 19:00, sk. -

Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici

17.10. Sobota 19:00, sk. -

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce


18.10. Neděle 10:00, sk. RPP

Popelka    /    Pohádka

Slezské divadlo Opava

18.10. Neděle 14:00, sk. OPP

Popelka    /    Pohádka

Slezské divadlo Opava

19.10. Pondělí 19:00, sk. -

Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu

Hrajeme v Divadle na Šantovce


19.10. Pondělí 19:00, sk. A

Robert Planquette

Cornevillské zvonky    /    Opereta

Krásná francouzská opereta

20.10. Úterý 19:00, sk. L

Olivier Nakache, Éric Toledano

Nedotknutelní    /    Činohra

Světová divadelní premiéra

21.10. Středa 19:00, sk. C

Georges Bizet

Lovci perel    /    Opera

Exotická opera

22.10. Čtvrtek 19:00, sk. -

Senioři -30%

Gaetano Donizetti

Don Pasquale    /    Opera

Komická opera

23.10. Pátek 19:00, sk. V

Ludwig van Beethoven

Fidelio    /    Opera

Opera o síle lásky a boje za osvobození

24.10. Sobota 14:30, sk. -

Baletní dílna - Krvavá svatba

Zažijte balet jinak!

Vstupenky pouze v předprodeji v pokladně MDO.


24.10. Sobota 19:00, sk. -

Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche    /    Opereta

Neodolatelná opereta

25.10. Neděle 16:00, sk. YO

Bohumil Hrabal

Postřižiny    /    Činohra

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala

26.10. Pondělí 19:00, sk. K

Olivier Nakache, Éric Toledano

Nedotknutelní    /    Činohra

Světová divadelní premiéra

27.10. Úterý 19:00, sk. -

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

28.10. Středa 19:00, sk. -

Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus

29.10. Čtvrtek 19:00, sk. -

Rodinné divadlo

Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden

30.10. Pátek 19:00, sk. P

Premiéra

Jacques Brel, Vladimír Vysockij, Karel Kryl

Sólo pro tři    /    Balet

Brel - Vysockij - Kryl

31.10. Sobota 19:00, sk. X

Jacques Brel, Vladimír Vysockij, Karel Kryl

Sólo pro tři    /    Balet

Brel - Vysockij - Kryl


Hrací plán je platný ke dni 9.7.2020 a může se změnit.

http://www.moravskedivadlo.cz