Program Moravského divadla

vstupenky: tel. 585 500 500
pokladna@moravskedivadlo.cz

říjen 2019

1.10. Úterý 19:00, sk. -

Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Eduard Krečmar, Zdeněk Podskalský, Zdeněk Podskalský ml.

Noc na Karlštejně    /    Muzikál

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií

3.10. Čtvrtek 19:00, sk. -

Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta

4.10. Pátek 19:00, sk. P

Premiéra

Bohumil Hrabal

Postřižiny    /    Činohra

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala

5.10. Sobota 19:00, sk. -

Rodinné divadlo

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora

6.10. Neděle 14:30, sk. NO

Jean-Claude Grumberg

Krejčovský salon    /    Činohra

Život nelze ušít na míru

8.10. Úterý 19:00, sk. B

Bohumil Hrabal

Postřižiny    /    Činohra

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala

11.10. Pátek 19:00, sk. -

Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích

12.10. Sobota 19:00, sk. X

Bohumil Hrabal

Postřižiny    /    Činohra

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala

13.10. Neděle 19:00, sk. -

Cimrman / Smoljak / Svěrák

Záskok    /    Hosté

Divadlo Járy Cimrmana

14.10. Pondělí 19:00, sk. A

Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche    /    Opereta

Neodolatelná opereta

16.10. Středa 19:00, sk. C

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

17.10. Čtvrtek 19:00, sk. -

István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle na Šantovce


17.10. Čtvrtek 19:00, sk. D

Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche    /    Opereta

Neodolatelná opereta

18.10. Pátek 19:00, sk. -

Senioři -30%

Jára Beneš

Na tý louce zelený    /    Opereta

Česká lidová opereta

19.10. Sobota 15:00, sk. -

Baletní dílna MDO - Giselle

Zažijte balet jinak!

Vstupenky v předprodeji pouze v pokladně MDO


19.10. Sobota 19:00, sk. -

Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus

20.10. Neděle 10:00, sk. RPP

Jakub Šafránek, Tomáš Kočko

O Honzovi a zakleté princezně    /    Pohádka

Divadlo Šumperk

20.10. Neděle 14:00, sk. OPP

Jakub Šafránek, Tomáš Kočko

O Honzovi a zakleté princezně    /    Pohádka

Divadlo Šumperk

21.10. Pondělí 19:00, sk. K

Leoš Janáček

Její pastorkyňa    /    Opera

Opera ve třech dějstvích

22.10. Úterý 19:00, sk. -

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce


23.10. Středa 19:00, sk. -

Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti

25.10. Pátek 19:00, sk. V

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

26.10. Sobota 16:00, sk. ZO

Gaetano Donizetti

Don Pasquale    /    Opera

Komická opera

27.10. Neděle 16:00, sk. YO

William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet

28.10. Pondělí 19:00, sk. -

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

29.10. Úterý 19:00, sk. L

Bohumil Hrabal

Postřižiny    /    Činohra

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala

30.10. Středa 19:00, sk. -

Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden

31.10. Čtvrtek 19:00, sk. -

Senioři -30%

Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu


Hrací plán je platný ke dni 21.9.2019 a může se změnit.

http://www.moravskedivadlo.cz