Program Moravského divadla

vstupenky: tel. 585 500 500
pokladna@moravskedivadlo.cz

srpen 2019

22.8. Čtvrtek 20:00, sk. -

Náš tip

Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus

OPEN AIR - festival Moravské divadelní léto - Amfiteátr Velká Bystřice


23.8. Pátek 20:00, sk. -

Náš tip

William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet

OPEN AIR - festival Moravské divadelní léto - Fort Křelov


24.8. Sobota 20:00, sk. -

Náš tip

Jakub Nvota, Michaela Doleželová

Robin Hood    /    Činohra

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není

OPEN AIR - festival Moravské divadelní léto - Fort Křelov


25.8. Neděle 16:00, sk. -

Promenádní koncert ve Smetanových sadech    /    Koncert


25.8. Neděle 20:00, sk. -

Náš tip

Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Eduard Krečmar, Zdeněk Podskalský, Zdeněk Podskalský ml.

Noc na Karlštejně    /    Muzikál

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií

OPEN AIR - festival Moravské divadelní léto - Korunní pevnůstka Olomouc


26.8. Pondělí 20:00, sk. -

Náš tip

Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden

OPEN AIR - festival Moravské divadelní léto - Korunní pevnůstka Olomouc


27.8. Úterý 20:00, sk. -

Náš tip

Balet Gala     /    Balet

Galavečer

OPEN AIR - festival Moravské divadelní léto - Korunní pevnůstka Olomouc


září 2019

1.9. Neděle 19:00, sk. -

Náš tip

Slavnostní zahájení sezony 2019/2020    /    Galavečer


3.9. Úterý 19:00, sk. B

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

5.9. Čtvrtek 19:00, sk. -

Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden

7.9. Sobota 16:00, sk. ZO

Giuseppe Verdi

Ernani    /    Opera

Lyrické drama o čtyřech jednáních

8.9. Neděle 14:30, sk. NO

István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

9.9. Pondělí 19:00, sk. A

William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet

11.9. Středa 19:00, sk. -

Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici

12.9. Čtvrtek 19:00, sk. -

Senioři -30%

Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!

13.9. Pátek 19:00, sk. P

Premiéra

Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche    /    Opereta

Neodolatelná opereta

14.9. Sobota 19:00, sk. X

Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche    /    Opereta

Neodolatelná opereta

14.9. Sobota 19:00, sk. -

Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle na Šantovce


15.9. Neděle 16:00, sk. YO

Jean-Claude Grumberg

Krejčovský salon    /    Činohra

Život nelze ušít na míru

16.9. Pondělí 19:00, sk. -

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce


17.9. Úterý 19:00, sk. -

Zkrocení zlé ženy    /    Balet

Jiskřivá komedie o lásce v nejrůznějších podobách

20.9. Pátek 19:00, sk. V

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

21.9. Sobota 17:00, sk. -

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

22.9. Neděle 19:00, sk. -

Senioři -30%

Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál

24.9. Úterý 19:00, sk. L

Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta

25.9. Středa 19:00, sk. C

William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet

26.9. Čtvrtek 19:00, sk. D

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

28.9. Sobota 19:00, sk. -

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

29.9. Neděle 19:00, sk. -

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora

30.9. Pondělí 19:00, sk. K

Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche    /    Opereta

Neodolatelná opereta

říjen 2019

1.10. Úterý 19:00, sk. -

Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Eduard Krečmar, Zdeněk Podskalský, Zdeněk Podskalský ml.

Noc na Karlštejně    /    Muzikál

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií

3.10. Čtvrtek 19:00, sk. -

Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta

4.10. Pátek 19:00, sk. P

Premiéra

Bohumil Hrabal

Postřižiny    /    Činohra

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala

5.10. Sobota 19:00, sk. -

Rodinné divadlo

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora

6.10. Neděle 14:30, sk. NO

Jean-Claude Grumberg

Krejčovský salon    /    Činohra

Život nelze ušít na míru

8.10. Úterý 19:00, sk. B

Bohumil Hrabal

Postřižiny    /    Činohra

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala

11.10. Pátek 19:00, sk. -

Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích

12.10. Sobota 19:00, sk. X

Bohumil Hrabal

Postřižiny    /    Činohra

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala

13.10. Neděle 19:00, sk. -

Cimrman / Smoljak / Svěrák

Záskok    /    Hosté

Divadlo Járy Cimrmana

14.10. Pondělí 19:00, sk. A

Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche    /    Opereta

Neodolatelná opereta

16.10. Středa 19:00, sk. C

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

17.10. Čtvrtek 19:00, sk. -

István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle na Šantovce


17.10. Čtvrtek 19:00, sk. D

Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche    /    Opereta

Neodolatelná opereta

18.10. Pátek 19:00, sk. -

Senioři -30%

Jára Beneš

Na tý louce zelený    /    Opereta

Česká lidová opereta

19.10. Sobota 19:00, sk. -

Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus

20.10. Neděle 10:00, sk. RPP

Jakub Šafránek, Tomáš Kočko

O Honzovi a zakleté princezně    /    Pohádka

Divadlo Šumperk

20.10. Neděle 14:00, sk. OPP

Jakub Šafránek, Tomáš Kočko

O Honzovi a zakleté princezně    /    Pohádka

Divadlo Šumperk

21.10. Pondělí 19:00, sk. K

Leoš Janáček

Její pastorkyňa    /    Opera

Opera ve třech dějstvích

22.10. Úterý 19:00, sk. -

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce


23.10. Středa 19:00, sk. -

Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti

25.10. Pátek 19:00, sk. V

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

26.10. Sobota 16:00, sk. ZO

Gaetano Donizetti

Don Pasquale    /    Opera

Komická opera

27.10. Neděle 16:00, sk. YO

William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet

28.10. Pondělí 19:00, sk. -

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

29.10. Úterý 19:00, sk. L

Bohumil Hrabal

Postřižiny    /    Činohra

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala

30.10. Středa 19:00, sk. -

Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden

31.10. Čtvrtek 19:00, sk. -

Senioři -30%

Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu


Hrací plán je platný ke dni 23.7.2019 a může se změnit.

http://www.moravskedivadlo.cz