Program Moravského divadla

vstupenky: tel. 585 500 500
pokladna@moravskedivadlo.cz

květen 2019

22.5. Středa 14:00, sk. -

Persona    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


22.5. Středa 16:00, sk. -

Ingmar Bergman – Jan Mikulášek

Persony     /    Divadelní Flora

Divadlo Na zábradlí Praha

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


22.5. Středa 20:00, sk. -

Maxim Gorkij

Maloměšťáci    /    Divadelní Flora

HaDivadlo Brno

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


23.5. Čtvrtek 14:00, sk. -

Šepoty a výkřiky - film    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


23.5. Čtvrtek 16:00, sk. -

Ingmar Bergman – Jan Mikulášek

Persony     /    Divadelní Flora

Divadlo Na zábradlí Praha

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


23.5. Čtvrtek 19:00, sk. -

Náš tip

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

DIVADELNÍ FLORA


23.5. Čtvrtek 20:00, sk. -

I. Bergman – L. Trmíková – J. Nebeský

Soukromé rozhovory     /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


23.5. Čtvrtek 22:00, sk. -

WWW koncert    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


24.5. Pátek 14:00, sk. -

Podzimní sonáta    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


24.5. Pátek 16:30, sk. -

I. Bergman – L. Trmíková – J. Nebeský

Soukromé rozhovory     /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


24.5. Pátek 19:00, sk. -

Derniéra

Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já

DIVADELNÍ FLORA


24.5. Pátek 22:45, sk. -

R. Bersch – J. Motzet – F. Pätzold – J. Zezula

Šepoty a výkřiky     /    Divadelní Flora

Fritz Cavallo München

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


25.5. Sobota 11:30, sk. -

Scény z manželského života    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


25.5. Sobota 16:30, sk. -

I. Bergman – L. Trmíková – J. Nebeský

Soukromé rozhovory     /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


25.5. Sobota 19:30, sk. -

R. Bersch – U. Demling – N. Mitra – M. Riedel – J. Zezula

Donald Trump: The Art of the Deal     /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


26.5. Neděle 14:00, sk. -

Hledání Ingmara Bergmana     /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


26.5. Neděle 19:00, sk. -

Günter Grass

Plechový bubínek    /    Divadelní Flora

Berliner Ensemble

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


28.5. Úterý 19:00, sk. L

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora

28.5. Úterý 19:00, sk. -

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Pozor!!! Představení přesunuto na 20.6.2019 19:00 hod., zakoupené vstupenky platí na náhradní termín, případně vracíme vstupné v pokladně MDO do 30.4.2019.


29.5. Středa 19:00, sk. C

Senioři -30%

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

30.5. Čtvrtek 19:00, sk. -

István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.


30.5. Čtvrtek 19:00, sk. -

Ceny města Olomouce    /    Hosté


31.5. Pátek 19:00, sk. V

Balet Gala     /    Balet

Galavečer

červen 2019

1.6. Sobota 16:00, sk. ZO

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

2.6. Neděle 10:00, sk. RPP

Princezna ze mlejna    /    Pohádka

Divadlo Pegas Praha

2.6. Neděle 14:00, sk. OPP

Princezna ze mlejna    /    Pohádka

Divadlo Pegas Praha

3.6. Pondělí 19:00, sk. K

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

4.6. Úterý 19:00, sk. -

Rodinné divadlo

Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Eduard Krečmar, Zdeněk Podskalský, Zdeněk Podskalský ml.

Noc na Karlštejně    /    Muzikál

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií

6.6. Čtvrtek 19:00, sk. D

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora

7.6. Pátek 19:00, sk. P

Premiéra

William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet

8.6. Sobota 19:00, sk. -

Derniéra

Wolfgang Amadeus Mozart

Kouzelná flétna    /    Opera

Opera ve dvou dějstvích

9.6. Neděle 14:30, sk. NO

Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál

10.6. Pondělí 19:00, sk. A

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora

10.6. Pondělí 19:00, sk. -

István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.


11.6. Úterý 19:00, sk. L

William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet

12.6. Středa 19:00, sk. C

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora

13.6. Čtvrtek 19:00, sk. -

Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!

14.6. Pátek 19:00, sk. -

Senioři -30%

Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích

16.6. Neděle 16:00, sk. YO

Ludwig Minkus

Don Quijote    /    Balet

Jeden z nejslavnějších klasických baletů

17.6. Pondělí 19:00, sk. K

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

18.6. Úterý 19:00, sk. B

Senioři -30%

Leoš Janáček

Její pastorkyňa    /    Opera

Opera ve třech dějstvích

19.6. Středa 19:00, sk. ST

Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici

20.6. Čtvrtek 19:00, sk. -

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Pozor!!! Představení přesunuto z 28.5.2019 na 20.6.2019 19:00 hod., zakoupené vstupenky platí na náhradní termín, případně vracíme vstupné v pokladně MDO do 30.4.2019.


20.6. Čtvrtek 19:00, sk. -

Koncert pro dobrou věc    /    Koncert

V rámci koncertu bude probíhat sbírka pro Hospic na Svatém Kopečku


21.6. Pátek 19:00, sk. V

Jean-Claude Grumberg

Krejčovský salon    /    Činohra

Život nelze ušít na míru

22.6. Sobota 19:00, sk. X

William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet

23.6. Neděle 16:00, sk. -

Promenádní koncert ve Smetanových sadech    /    Koncert


23.6. Neděle 19:00, sk. -

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

25.6. Úterý 19:00, sk. L

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

27.6. Čtvrtek 19:00, sk. D

William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet

srpen 2019

25.8. Neděle 16:00, sk. -

Promenádní koncert ve Smetanových sadech    /    Koncert



Hrací plán je platný ke dni 22.5.2019 a může se změnit.

http://www.moravskedivadlo.cz