Program Moravského divadla

vstupenky: tel. 585 500 500
pokladna@moravskedivadlo.cz

květen 2019

1.5. Středa 19:00, sk. -

Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden

2.5. Čtvrtek 19:00, sk. D

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

3.5. Pátek 19:00, sk. V

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora

4.5. Sobota 19:00, sk. -

Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál

5.5. Neděle 16:00, sk. YO

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

6.5. Pondělí 19:00, sk. A

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

7.5. Úterý 19:00, sk. B

Senioři -30%

Jean-Claude Grumberg

Krejčovský salon    /    Činohra

Život nelze ušít na míru

8.5. Středa 19:00, sk. -

Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá

9.5. Čtvrtek 19:00, sk. -

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

10.5. Pátek 19:00, sk. P

Premiéra

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

11.5. Sobota 19:00, sk. X

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

12.5. Neděle 14:30, sk. NO

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

13.5. Pondělí 19:00, sk. K

Balet Gala     /    Balet

Galavečer

15.5. Středa 19:00, sk. -

István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.


15.5. Středa 19:00, sk. -

E. Stehfest - M. J. Stephan - J. von Düffel

9 dní vzhůru    /    Divadelní Flora

Staatsschauspiel Dresden

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


16.5. Čtvrtek 15:30, sk. -

Lim Jin-ho – Ji Kyung-min

A Silver Knife     /    Divadelní Flora

Goblin Party

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


16.5. Čtvrtek 18:00, sk. -

A. Trpković – L. Ferenzová – M. Dvořáková

One night stand/up!     /    Divadelní Flora

Kolonie z.s.

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


16.5. Čtvrtek 20:00, sk. -

E. Tabery – I. Mikulová – P. Lančarič

Opuštěná společnost     /    Divadelní Flora

Divadlo na cucky Olomouc

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


17.5. Pátek 14:30, sk. -

Lim Jin-ho – Ji Kyung-min

A Silver Knife     /    Divadelní Flora

Goblin Party

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


17.5. Pátek 16:30, sk. -

Bora Kim

Tail Language    /    Divadelní Flora

Art Project BORA

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


17.5. Pátek 18:00, sk. -

A. Trpković – L. Ferenzová – M. Dvořáková

One night stand/up!     /    Divadelní Flora

Kolonie z.s.

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


17.5. Pátek 18:00, sk. -

E. Tabery – I. Mikulová – P. Lančarič

Opuštěná společnost     /    Divadelní Flora

Divadlo na cucky Olomouc

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


17.5. Pátek 20:00, sk. -

Kim Sung-hoon

Green Eye    /    Divadelní Flora

Kim Sung-hoon Dance Project

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


18.5. Sobota 9:30, sk. -

Bora Kim

Taneční WORKSHOP Bora Kim    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


18.5. Sobota 13:30, sk. -

Ji Kyung-min

Taneční WORKSHOP Ji Kyung-min    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


18.5. Sobota 15:30, sk. -

A. Trpković – L. Ferenzová – M. Dvořáková

One night stand/up!     /    Divadelní Flora

Kolonie z.s.

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


18.5. Sobota 16:00, sk. ZO

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

18.5. Sobota 17:30, sk. -

Choi Min-sun – Kang Jin-an

Complement     /    Divadelní Flora

Choi X Kang Project

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


18.5. Sobota 19:30, sk. -

Thomas Stearns Eliot – Lucie Trmíková

Pustina     /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl & 420PEOPLE

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


19.5. Neděle 12:30, sk. -

Sud prachu     /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


19.5. Neděle 14:00, sk. -

Choi Min-sun – Kang Jin-an

Complement     /    Divadelní Flora

Choi X Kang Project

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


19.5. Neděle 16:00, sk. -

Prodaná nevěsta na prknech Prozatímního, Stavovského a Národního divadla v letech 1868 až 2018    /    Divadelní Flora

Divadlo DISK / KALD DAMU Praha

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


19.5. Neděle 18:30, sk. -

Johann Wolfgang Goethe

Faust    /    Divadelní Flora

Divadlo pod Palmovkou Praha

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


20.5. Pondělí 10:30, sk. -

Press paradox     /    Divadelní Flora

Divadlo DISK / KALD DAMU Praha

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


20.5. Pondělí 16:00, sk. -

Lesní jahody    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


20.5. Pondělí 19:00, sk. -

Jiří Havelka & DD

Vražda krále Gonzaga    /    Divadelní Flora

Dejvické divadlo Praha

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


20.5. Pondělí 23:00, sk. -

Lucie Trmíková – Jan Nebeský & kol.

Reynek / Slova a obrazy z Petrkova    /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


21.5. Úterý 14:00, sk. -

Mlčení     /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


21.5. Úterý 16:30, sk. -

Jiří Havelka & DD

Vražda krále Gonzaga    /    Divadelní Flora

Dejvické divadlo Praha

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


21.5. Úterý 20:00, sk. -

Ingmar Bergman – Jan Mikulášek

Persony     /    Divadelní Flora

Divadlo Na zábradlí Praha

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


22.5. Středa 14:00, sk. -

Persona    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


22.5. Středa 16:00, sk. -

Ingmar Bergman – Jan Mikulášek

Persony     /    Divadelní Flora

Divadlo Na zábradlí Praha

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


22.5. Středa 20:00, sk. -

Maxim Gorkij

Maloměšťáci    /    Divadelní Flora

HaDivadlo Brno

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


23.5. Čtvrtek 14:00, sk. -

Šepoty a výkřiky - film    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


23.5. Čtvrtek 16:00, sk. -

Ingmar Bergman – Jan Mikulášek

Persony     /    Divadelní Flora

Divadlo Na zábradlí Praha

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


23.5. Čtvrtek 19:00, sk. -

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

DIVADELNÍ FLORA


23.5. Čtvrtek 20:00, sk. -

I. Bergman – L. Trmíková – J. Nebeský

Soukromé rozhovory     /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


23.5. Čtvrtek 22:00, sk. -

WWW koncert    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


24.5. Pátek 14:00, sk. -

Podzimní sonáta    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


24.5. Pátek 16:30, sk. -

I. Bergman – L. Trmíková – J. Nebeský

Soukromé rozhovory     /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


24.5. Pátek 19:00, sk. -

Derniéra

Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já

DIVADELNÍ FLORA


24.5. Pátek 22:45, sk. -

R. Bersch – J. Motzet – F. Pätzold – J. Zezula

Šepoty a výkřiky     /    Divadelní Flora

Fritz Cavallo München

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


25.5. Sobota 11:30, sk. -

Scény z manželského života    /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


25.5. Sobota 16:30, sk. -

I. Bergman – L. Trmíková – J. Nebeský

Soukromé rozhovory     /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


25.5. Sobota 19:30, sk. -

R. Bersch – U. Demling – N. Mitra – M. Riedel – J. Zezula

Donald Trump: The Art of the Deal     /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


26.5. Neděle 14:00, sk. -

Hledání Ingmara Bergmana     /    Divadelní Flora

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


26.5. Neděle 19:00, sk. -

Günter Grass

Plechový bubínek    /    Divadelní Flora

Berliner Ensemble

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.


28.5. Úterý 19:00, sk. L

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora

29.5. Středa 19:00, sk. C

Senioři -30%

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

30.5. Čtvrtek 19:00, sk. -

István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.


30.5. Čtvrtek 19:00, sk. -

Ceny města Olomouce    /    Hosté


31.5. Pátek 19:00, sk. V

Balet Gala     /    Balet

Galavečer


Hrací plán je platný ke dni 23.4.2019 a může se změnit.

http://www.moravskedivadlo.cz