Program Moravského divadla

vstupenky: tel. 585 500 500
pokladna@moravskedivadlo.cz

duben 2020

1.4. Středa 20:00, sk. -

Prix Bohemia Radio    /    Hosté

Prodej vstupenek od 9. 3. 2020


4.4. Sobota 14:30, sk. -

Baletní dílna - Krvavá svatba

Zažijte balet jinak!

Vstupenky pouze v předprodeji v pokladně MDO.


4.4. Sobota 19:00, sk. -

Bohumil Hrabal

Postřižiny    /    Činohra

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala

5.4. Neděle 19:00, sk. -

Senioři -30%

Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta

6.4. Pondělí 19:00, sk. K

Robert Planquette

Cornevillské zvonky    /    Opereta

Krásná francouzská opereta

8.4. Středa 19:00, sk. -

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce


8.4. Středa 19:00, sk. -

Náš tip

Senioři -30%

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

9.4. Čtvrtek 19:00, sk. D

Federico García Lorca

Dům Bernardy Alby    /    Činohra

Dohlédni dna ženské duše

10.4. Pátek 19:00, sk. -

Náš tip

Rodinné divadlo

Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál

11.4. Sobota 19:00, sk. -

Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden

Pozor!!! Představení zrušeno!!! Vstupné vracíme v pokladně MDO do 28.2.2020.


11.4. Sobota 19:00, sk. -

Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu

12.4. Neděle 14:30, sk. NO

William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet

13.4. Pondělí 19:00, sk. -

Terrence McNally, David Yazbek

Donaha!    /    Muzikál

Co chcete víc...

14.4. Úterý 19:00, sk. -

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

16.4. Čtvrtek 19:00, sk. -

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

17.4. Pátek 19:00, sk. P

Premiéra

Gabriela Vermelho

Krvavá svatba     /    Balet

Surrealistické taneční divadlo podle F. G. Lorcy

18.4. Sobota 19:00, sk. X

Gabriela Vermelho

Krvavá svatba     /    Balet

Surrealistické taneční divadlo podle F. G. Lorcy

19.4. Neděle 10:00, sk. RPP

Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin

Sněhurka     /    Pohádka

Těšínské divadlo Český Těšín

19.4. Neděle 14:00, sk. OPP

Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin

Sněhurka     /    Pohádka

Těšínské divadlo Český Těšín

20.4. Pondělí 19:00, sk. A

Gabriela Vermelho

Krvavá svatba     /    Balet

Surrealistické taneční divadlo podle F. G. Lorcy

20.4. Pondělí 19:00, sk. -

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle na Šantovce


21.4. Úterý 19:00, sk. B

Robert Planquette

Cornevillské zvonky    /    Opereta

Krásná francouzská opereta

22.4. Středa 19:00, sk. C

Georges Bizet

Lovci perel    /    Opera

Exotická opera

23.4. Čtvrtek 19:00, sk. -

Neil LaBute

Tlustý prase    /    Činohra

Když láska váží víc, než dokážeš unést

24.4. Pátek 19:00, sk. V

Georges Bizet

Lovci perel    /    Opera

Exotická opera

25.4. Sobota 16:00, sk. ZO

István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

26.4. Neděle 16:00, sk. YO

Jára Beneš

Na tý louce zelený    /    Opereta

Česká lidová opereta

28.4. Úterý 19:00, sk. L

Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche    /    Opereta

Neodolatelná opereta

29.4. Středa 19:00, sk. -

Jakub Nvota, Michaela Doleželová

Robin Hood    /    Činohra

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není


Hrací plán je platný ke dni 28.2.2020 a může se změnit.

http://www.moravskedivadlo.cz