Program Moravského divadla

vstupenky: tel. 585 500 500
pokladna@moravskedivadlo.cz

duben 2019

1.4. Pondělí 19:30, sk. -

Prix Bohemia Radio - Slavnostní zahájení


2.4. Úterý 20:00, sk. -

Prix Bohemia Radio - Dejvické divadlo: Dabing Street


3.4. Středa 19:00, sk. C

Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta

3.4. Středa 19:00, sk. -

István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.


4.4. Čtvrtek 19:00, sk. -

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

5.4. Pátek 19:00, sk. V

Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti

6.4. Sobota 16:00, sk. ZO

Giuseppe Verdi

Ernani    /    Opera

Lyrické drama o čtyřech jednáních

7.4. Neděle 16:00, sk. YO

Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál

8.4. Pondělí 19:00, sk. A

Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta

9.4. Úterý 19:00, sk. -

Derniéra

Giacomo Puccini

Bohéma    /    Opera

Opera ve čtyřech dějstvích

10.4. Středa 20:00, sk. -

Kulturní počiny Olomouckého kraje    /    Hosté


11.4. Čtvrtek 19:00, sk. -

Senioři -30%

Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál

12.4. Pátek 19:00, sk. P

Premiéra

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

13.4. Sobota 19:00, sk. -

Senioři -30%

Oskar Nedbal

Vinobraní    /    Opereta

Opereta ve třech dějstvích

Pozor!!! Změna programu. Z provozních důvodů uvádíme operetu Vinobraní místo původně plánovaného titulu Řecké pašije.

DERNIÉRA


14.4. Neděle 10:00, sk. RPP

Krkonošské pohádky    /    Pohádka

Divadlo Radost Brno

14.4. Neděle 14:00, sk. OPP

Krkonošské pohádky    /    Pohádka

Divadlo Radost Brno

15.4. Pondělí 19:00, sk. K

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora

16.4. Úterý 19:00, sk. B

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

17.4. Středa 19:00, sk. ST

Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti

18.4. Čtvrtek 19:00, sk. D

Jára Beneš

Na tý louce zelený    /    Opereta

Česká lidová opereta

19.4. Pátek 19:00, sk. V

Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden

20.4. Sobota 19:00, sk. X

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!

21.4. Neděle 19:00, sk. -

Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici

23.4. Úterý 19:00, sk. L

Balet Gala     /    Balet

Galavečer

24.4. Středa 19:00, sk. C

Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden

25.4. Čtvrtek 19:00, sk. -

Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus

27.4. Sobota 19:00, sk. -

Slavnostní zakončení Academia Film Olomouc 2019    /    Hosté


28.4. Neděle 14:30, sk. NO

Rodinné divadlo

Ludwig Minkus

Don Quijote    /    Balet

Jeden z nejslavnějších klasických baletů

29.4. Pondělí 19:00, sk. K

Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti

30.4. Úterý 19:00, sk. -

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!


Hrací plán je platný ke dni 19.3.2019 a může se změnit.

http://www.moravskedivadlo.cz