Program Moravského divadla

vstupenky: tel. 585 500 500
pokladna@moravskedivadlo.cz

březen 2019

1.3. Pátek 19:00, sk. V

Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta

1.3. Pátek 19:00, sk. -

István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.


2.3. Sobota 19:00, sk. -

Náš tip

Rodinné divadlo

Josef Stelibský, Antonín Procházka

Hledám děvče na boogie woogie    /    Opereta

Revuální opereta

LAST MOMENT - 50%


3.3. Neděle 14:30, sk. NO

Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já

4.3. Pondělí 19:00, sk. K

Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta

5.3. Úterý 19:00, sk. -

Senioři -30%

Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti

6.3. Středa 19:00, sk. C

Náš tip

Leoš Janáček

Její pastorkyňa    /    Opera

Opera ve třech dějstvích

LAST MOMENT - 50%


10.3. Neděle 16:00, sk. YO

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

11.3. Pondělí 19:00, sk. A

Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden

12.3. Úterý 19:00, sk. L

Leoš Janáček

Její pastorkyňa    /    Opera

Opera ve třech dějstvích

12.3. Úterý 19:00, sk. -

Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.


13.3. Středa 19:00, sk. -

Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Eduard Krečmar, Zdeněk Podskalský, Zdeněk Podskalský ml.

Noc na Karlštejně    /    Muzikál

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií

14.3. Čtvrtek 19:00, sk. -

Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!

15.3. Pátek 19:00, sk. -

István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.


15.3. Pátek 19:00, sk. -

Senioři -30%

Gaetano Donizetti

Don Pasquale    /    Opera

Komická opera

16.3. Sobota 16:00, sk. -

Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál

17.3. Neděle 19:00, sk. -

Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus

18.3. Pondělí 19:00, sk. -

Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici

20.3. Středa 19:00, sk. ST

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

21.3. Čtvrtek 19:00, sk. -

Derniéra

Thomas Vinterberg, Mogens Rukov

Rodinná slavnost    /    Činohra

Bavte se, nic se neděje

22.3. Pátek 19:00, sk. P

Premiéra

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a válečníka Solora

23.3. Sobota 19:00, sk. X

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a válečníka Solora

24.3. Neděle 10:00, sk. RPP

Pyšná princezna    /    Pohádka

Divadelní společnost Julie Jurištové

24.3. Neděle 14:00, sk. OPP

Pyšná princezna    /    Pohádka

Divadelní společnost Julie Jurištové

25.3. Pondělí 19:00, sk. -

Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti

26.3. Úterý 19:00, sk. B

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a válečníka Solora

28.3. Čtvrtek 19:00, sk. D

Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta

30.3. Sobota 19:00, sk. -

Derniéra

Rudolf Piskáček

Perly panny Serafínky    /    Opereta

Lidová hra o třech dějstvích

31.3. Neděle 19:00, sk. -

Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu


Hrací plán je platný ke dni 20.2.2019 a může se změnit.

http://www.moravskedivadlo.cz