Program Moravského divadla

vstupenky: tel. 585 500 500
pokladna@moravskedivadlo.cz

listopad 2020

1.11. Neděle 14:30, sk. NO

William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet

2.11. Pondělí 19:00, sk. -

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce


3.11. Úterý 19:00, sk. B

Terrence McNally, David Yazbek

Donaha!    /    Muzikál

Co chcete víc...

4.11. Středa 19:00, sk. C

Terrence McNally, David Yazbek

Donaha!    /    Muzikál

Co chcete víc...

5.11. Čtvrtek 19:00, sk. -

Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

6.11. Pátek 19:00, sk. V

Robert Planquette

Cornevillské zvonky    /    Opereta

Krásná francouzská opereta

7.11. Sobota 14:30, sk. -

Baletní dílna - Sólo pro tři

Zažijte balet jinak

Vstupenky pouze v předprodeji v pokladně MDO.


7.11. Sobota 19:00, sk. -

Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden

8.11. Neděle 16:00, sk. YO

Rodinné divadlo

Jára Beneš

Na tý louce zelený    /    Opereta

Česká lidová opereta

9.11. Pondělí 19:00, sk. A

Jacques Brel, Vladimír Vysockij, Karel Kryl

Sólo pro tři    /    Balet

Brel - Vysockij - Kryl

10.11. Úterý 19:00, sk. L

Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche    /    Opereta

Neodolatelná opereta

11.11. Středa 19:00, sk. -

Federico García Lorca

Dům Bernardy Alby    /    Činohra

Dohlédni dna ženské duše

Divadelní Flora


12.11. Čtvrtek 19:30, sk. -

Franz Grillparzer

Sláva a pád krále Otakara    /    Divadelní Flora

Divadlo Komedie Praha

Předprodej vstupenek na Divadelní Floru od 19. října 2020


13.11. Pátek 19:00, sk. -

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle na Šantovce


13.11. Pátek 19:00, sk. -

Jan Patočka, Miroslav Bambušek

Kacířské eseje    /    Divadelní Flora

Studio Hrdinů Praha

Předprodej vstupenek na Divadelní Floru od 19. října 2020


14.11. Sobota 17:30, sk. -

podle Niccola Machiavelliho

Vladař    /    Divadelní Flora

Divadlo Komedie Praha

Předprodej vstupenek na Divadelní Floru od 19. října 2020


15.11. Neděle 18:00, sk. -

Róbert Mankovecký, Jiří Havelka

Zem pamätá    /    Divadelní Flora

Slovenské komorné divadlo Martin

Předprodej vstupenek na Divadelní Floru od 19. října 2020


16.11. Pondělí 19:00, sk. -

Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu

Hrajeme v Divadle na Šantovce


16.11. Pondělí 19:00, sk. K

Georges Bizet

Lovci perel    /    Opera

Exotická opera

17.11. Úterý 19:00, sk. -

Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus

18.11. Středa 19:00, sk. -

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora

19.11. Čtvrtek 19:00, sk. D

Olivier Nakache, Éric Toledano

Nedotknutelní    /    Činohra

Česká divadelní premiéra

20.11. Pátek 19:00, sk. -

Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora

21.11. Sobota 14:30, sk. -

Baletní dílna - speciál v rámci Noci divadel

Zažijte balet jinak

Vstup zdarma, povinná registrace v pokladně MDO


21.11. Sobota 16:00, sk. -

Baletní dílna - speciál v rámci Noci divadel

Zažijte balet jinak

Vstup zdarma, povinná registrace v pokladně MDO


21.11. Sobota 19:00, sk. -

Gala 100

Slavnostní galavečer

22.11. Neděle 10:00, sk. RPP

Čtyřlístek a talisman moci    /    Pohádka

Divadlo D5 Praha

22.11. Neděle 14:00, sk. OPP

Čtyřlístek a talisman moci    /    Pohádka

Divadlo D5 Praha

25.11. Středa 19:00, sk. -

Neil LaBute

Tlustý prase    /    Činohra

Když láska váží víc, než dokážeš unést

26.11. Čtvrtek 19:00, sk. -

István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle na Šantovce


27.11. Pátek 19:00, sk. V

Senioři -30%

Federico García Lorca

Dům Bernardy Alby    /    Činohra

Dohlédni dna ženské duše

28.11. Sobota 19:00, sk. -

Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček    /    Balet

Baletní pohádkový příběh

29.11. Neděle 19:00, sk. -

Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

30.11. Pondělí 19:00, sk. -

Senioři -30%

Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!


Hrací plán je platný ke dni 21.9.2020 a může se změnit.

http://www.moravskedivadlo.cz