Dnes a zítra
24.2 (so) sk. X 19:00

Zvonokosy

Muzikál

25.2 (ne) sk. - 19:00

Jméno

»  Rodinné divadlo

Nepodceňujme sílu rodného listu

Naše tipy
27.2 (út) sk. B 19:00

Řecké pašije

»  Senioři -30%

Opera o čtyřech jednáních v českém znění

3.3 (so) sk. - 19:00

Spartakus

»  Senioři -30%

Balet z historie antického Říma

14.3 (st) sk. ST 19:00

Řecké pašije

Opera o čtyřech jednáních v českém znění

7.4 (so) sk. - 19:00

Labutí jezero

Perla klasického baletu

Program divadla



únor 2018 tisk alternace
24.2.
Sobota
sk. X
19:00
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
25.2.
Neděle
sk. -
19:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu
26.2.
Pondělí
sk. K
19:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
27.2.
Úterý
sk. B
19:00
Náš tip
Senioři -30%
vstupenky
Bohuslav Martinů

Řecké pašije    /    Opera

Opera o čtyřech jednáních v českém znění
28.2.
Středa
sk. C
19:00
Alexej Davidovič Mačavariani

Othello    /    Balet

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti
březen 2018 tisk alternace
1.3.
Čtvrtek
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

2.3.
Pátek
sk. -
19:00
50% sleva
vstupenky
Michail Bulgakov

Mistr a Markétka    /    Činohra

Sen končí probuzením nebo smrtí
3.3.
Sobota
sk. -
19:00
Náš tip
Senioři -30%
vstupenky
Aram Chačaturjan

Spartakus    /    Balet

Balet z historie antického Říma
4.3.
Neděle
sk. -
14:30

Vyprodáno

Kryštof JenomPísničkyTour 2018    /    Hosté

Koncert skupiny Kryštof
4.3.
Neděle
sk. -
19:00

Vyprodáno

Kryštof JenomPísničkyTour 2018    /    Hosté

Koncert skupiny Kryštof
6.3.
Úterý
sk. -
19:00
Robert Balogh

QUEEN - The show must go on!    /    Balet

Příběh o Freddiem Mercurym - rockové legendě
7.3.
Středa
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Giuseppe Verdi

Rigoletto    /    Opera

Opera ve třech dějstvích

Derniéra

7.3.
Středa
sk. -
19:00
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

8.3.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!

LADIES NIGHT - manžela nechte doma, vemte s sebou kamarádku!

9.3.
Pátek
sk. -
19:00
Penelope Skinnerová

Léto na kole    /    Činohra

Manželství potřebuje tajemství
10.3.
Sobota
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Christopher Hampton

Úplné zatmění    /    Činohra

Prokletí jako cesta ke svobodě
11.3.
Neděle
sk. NO
14:30
Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích
12.3.
Pondělí
sk. A
19:00
Alexej Davidovič Mačavariani

Othello    /    Balet

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti
13.3.
Úterý
sk. L
19:00
Oskar Nedbal

Vinobraní    /    Opereta

Opereta ve třech dějstvích
14.3.
Středa
sk. ST
19:00
Náš tip
vstupenky
Bohuslav Martinů

Řecké pašije    /    Opera

Opera o čtyřech jednáních v českém znění
15.3.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
16.3.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já
18.3.
Neděle
sk. RPP
10:00

O princezně, která rrrrráčkovala    /    Pohádka

Divadlo Scéna Zlín
18.3.
Neděle
sk. OPP
14:00

O princezně, která rrrrráčkovala    /    Pohádka

Divadlo Scéna Zlín
19.3.
Pondělí
sk. K
19:00
Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já
20.3.
Úterý
sk. B
19:00
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
21.3.
Středa
sk. -
19:00
Ludwig Minkus

Don Quijote    /    Balet

Jeden z nejslavnějších klasických baletů
22.3.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus
23.3.
Pátek
sk. V
19:00
Giuseppe Verdi

Ernani    /    Opera

Lyrické drama o čtyřech jednáních
24.3.
Sobota
sk. X
19:00
Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já
25.3.
Neděle
sk. YO
16:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
28.3.
Středa
sk. C
19:00
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
29.3.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Emmerich Kálmán

Hraběnka Marica    /    Opereta

Klasická opereta
29.3.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

30.3.
Pátek
sk. -
19:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Eduard Krečmar, Zdeněk Podskalský, Zdeněk Podskalský ml.

Noc na Karlštejně    /    Muzikál

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií
31.3.
Sobota
sk. ZO
16:00
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!
duben 2018 tisk
1.4.
Neděle
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Johann Strauss

Netopýr    /    Opereta

Klenot vídeňské operety
3.4.
Úterý
sk. L
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Bohuslav Martinů

Řecké pašije    /    Opera

Opera o čtyřech jednáních v českém znění
4.4.
Středa
sk. -
19:00
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus
5.4.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
7.4.
Sobota
sk. -
10:00

Odysseus    /    Balet

Baletní pohádka na motivy řecké mytologie
7.4.
Sobota
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Petr Iljič Čajkovskij

Labutí jezero    /    Balet

Perla klasického baletu
8.4.
Neděle
sk. NO
14:30
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
9.4.
Pondělí
sk. A
19:00
Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já
11.4.
Středa
sk. ST
19:00
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!
12.4.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Jakub Nvota, Michaela Doleželová

Robin Hood    /    Činohra

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není
13.4.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky

Three4Dance    /    Balet

Petruška - Zrcadlení - Bolero
13.4.
Pátek
sk. -
19:00

Vyprodáno
Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

14.4.
Sobota
sk. X
19:00

Three4Dance    /    Balet

Petruška - Zrcadlení - Bolero
15.4.
Neděle
sk. YO
16:00
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
16.4.
Pondělí
sk. -
19:00
Robert Balogh

QUEEN - The show must go on!    /    Balet

Příběh o Freddiem Mercurym - rockové legendě
17.4.
Úterý
sk. B
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Thomas Vinterberg, Mogens Rukov

Rodinná slavnost    /    Činohra

Bavte se, nic se neděje
18.4.
Středa
sk. C
19:00
Giuseppe Verdi

Ernani    /    Opera

Lyrické drama o čtyřech jednáních
19.4.
Čtvrtek
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

20.4.
Pátek
sk. V
19:00

Three4Dance    /    Balet

Petruška - Zrcadlení - Bolero
21.4.
Sobota
sk. ZO
16:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
22.4.
Neděle
sk. RPP
10:00
Jan Drda, Zdeněk Barták, Petr Markov

Hrátky s čertem     /    Pohádka

Těšínské divadlo Český Těšín
22.4.
Neděle
sk. OPP
14:00
Jan Drda, Zdeněk Barták, Petr Markov

Hrátky s čertem     /    Pohádka

Těšínské divadlo Český Těšín
23.4.
Pondělí
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

23.4.
Pondělí
sk. K
19:00
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
24.4.
Úterý
sk. L
19:00

Three4Dance    /    Balet

Petruška - Zrcadlení - Bolero
26.4.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Alexej Davidovič Mačavariani

Othello    /    Balet

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti
28.4.
Sobota
sk. -
19:00
29.4.
Neděle
sk. -
19:00
Michaela Doleželová & Roman Vencl

Najdeme se na Ztracené    /    Činohra

Kujme pikle, dokud jsou žhavé
30.4.
Pondělí
sk. A
19:00
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál

Hrací plán je platný ke dni 24.2.2018 a může se změnit. Program zveřejněný na této stránce má platnost nadřazenou tištěným plánům.