Program divadla



únor 2019 tisk alternace
23.2.
Sobota
sk. X
19:00
Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta
24.2.
Neděle
sk. YO
16:00
Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já
25.2.
Pondělí
sk. -
19:00
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu
26.2.
Úterý
sk. B
19:00
Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení Splašené nůžky zůstávají v platnosti na Starce na chmelu, příp. vracíme vstupné v pokladně MDO do 31.1.2019.

27.2.
Středa
sk. ST
19:00

Zkrocení zlé ženy    /    Balet

Jiskřivá komedie o lásce v nejrůznějších podobách
28.2.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden
březen 2019 tisk alternace
1.3.
Pátek
sk. V
19:00
Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta
1.3.
Pátek
sk. -
19:00

Vyprodáno
István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

2.3.
Sobota
sk. -
19:00
Náš tip
Rodinné divadlo
vstupenky
Josef Stelibský, Antonín Procházka

Hledám děvče na boogie woogie    /    Opereta

Revuální opereta

LAST MOMENT - 50%

3.3.
Neděle
sk. NO
14:30
Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já
4.3.
Pondělí
sk. K
19:00
Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta
5.3.
Úterý
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
6.3.
Středa
sk. C
19:00
Náš tip
vstupenky
Leoš Janáček

Její pastorkyňa    /    Opera

Opera ve třech dějstvích

LAST MOMENT - 50%

10.3.
Neděle
sk. YO
16:00
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje
11.3.
Pondělí
sk. A
19:00
Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden
12.3.
Úterý
sk. L
19:00
Leoš Janáček

Její pastorkyňa    /    Opera

Opera ve třech dějstvích
12.3.
Úterý
sk. -
19:00
Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

13.3.
Středa
sk. -
19:00
Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Eduard Krečmar, Zdeněk Podskalský, Zdeněk Podskalský ml.

Noc na Karlštejně    /    Muzikál

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií
14.3.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!
15.3.
Pátek
sk. -
19:00

Vyprodáno
István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

15.3.
Pátek
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Gaetano Donizetti

Don Pasquale    /    Opera

Komická opera
16.3.
Sobota
sk. -
16:00
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
17.3.
Neděle
sk. -
19:00
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus
18.3.
Pondělí
sk. -
19:00
Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici
20.3.
Středa
sk. ST
19:00
Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
21.3.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Thomas Vinterberg, Mogens Rukov

Rodinná slavnost    /    Činohra

Bavte se, nic se neděje
22.3.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a válečníka Solora
23.3.
Sobota
sk. X
19:00
Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a válečníka Solora
24.3.
Neděle
sk. RPP
10:00

Pyšná princezna    /    Pohádka

Divadelní společnost Julie Jurištové
24.3.
Neděle
sk. OPP
14:00

Pyšná princezna    /    Pohádka

Divadelní společnost Julie Jurištové
25.3.
Pondělí
sk. -
19:00
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
26.3.
Úterý
sk. B
19:00
Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a válečníka Solora
28.3.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta
30.3.
Sobota
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Rudolf Piskáček

Perly panny Serafínky    /    Opereta

Lidová hra o třech dějstvích
31.3.
Neděle
sk. -
19:00
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu

Hrací plán je platný ke dni 23.2.2019 a může se změnit. Program zveřejněný na této stránce má platnost nadřazenou tištěným plánům.