Dnes a zítra
13.11 (út) sk. B 19:00

Three4Dance

Petruška - Zrcadlení - Bolero

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení The Beatles Celebration zůstávají v platnosti na balet Three 4Dance, příp. vracíme vstupné v pokladně MDO do 30.11.2018.


14.11 (st) sk. ST 19:00

Ernani

»  50% sleva

Lyrické drama o čtyřech jednáních

LAST MOMENT - 50%

Naše tipy
14.11 (st) sk. ST 19:00

Ernani

»  50% sleva

Lyrické drama o čtyřech jednáních

LAST MOMENT - 50%

17.12 (po) sk. - 19:00

Sluha dvou pánů

Skoro bleší cirkus

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení Petr a Lucie nezůstávají v platnosti, vracíme vstupné v pokladně MDO do 30.11.2018.


22.12 (so) sk. - 19:00

Louskáček

Baletní pohádkový příběh

30.12 (ne) sk. - 17:00

Othello

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti

Program divadla



listopad 2018 tisk alternace
14.11.
Středa
sk. ST
19:00
Náš tip
50% sleva
vstupenky
Giuseppe Verdi

Ernani    /    Opera

Lyrické drama o čtyřech jednáních

LAST MOMENT - 50%

15.11.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu
16.11.
Pátek
sk. -
19:00
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus
18.11.
Neděle
sk. YO
16:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Oskar Nedbal

Vinobraní    /    Opereta

Opereta ve třech dějstvích
19.11.
Pondělí
sk. A
19:00
Jára Beneš

Na tý louce zelený    /    Opereta

Česká lidová opereta
20.11.
Úterý
sk. L
19:00
Gaetano Donizetti

Don Pasquale    /    Opera

Komická opera
21.11.
Středa
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
22.11.
Čtvrtek
sk. -
18:00
Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

veřejná generální zkouška

23.11.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
24.11.
Sobota
sk. -
15:00
24.11.
Sobota
sk. -
19:00

Vyprodáno

60 let folklorního souboru Dunajec    /    Hosté

25.11.
Neděle
sk. -
19:00
Jakub Nvota, Michaela Doleželová

Robin Hood    /    Činohra

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není
26.11.
Pondělí
sk. K
19:00
Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
27.11.
Úterý
sk. -
19:00
Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček    /    Balet

Baletní pohádkový příběh
28.11.
Středa
sk. C
19:00
Jean-Claude Grumberg

Krejčovský salon    /    Činohra

Život nelze ušít na míru
29.11.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!
prosinec 2018 tisk
1.12.
Sobota
sk. X
19:00
Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
2.12.
Neděle
sk. -
10:00
Jan Karafiát

Broučci    /    Balet

Baletní pohádka

Po představení rozsvícení vánočního stromečku s mikulášskou nadílkou

4.12.
Úterý
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Thomas Vinterberg, Mogens Rukov

Rodinná slavnost    /    Činohra

Bavte se, nic se neděje
6.12.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Gaetano Donizetti

Don Pasquale    /    Opera

Komická opera
7.12.
Pátek
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

8.12.
Sobota
sk. -
19:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích
9.12.
Neděle
sk. NO
14:30
Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já
10.12.
Pondělí
sk. A
19:00
Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
11.12.
Úterý
sk. B
19:00
Jean-Claude Grumberg

Krejčovský salon    /    Činohra

Život nelze ušít na míru
12.12.
Středa
sk. C
19:00
Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici
14.12.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Leoš Janáček

Její pastorkyňa    /    Opera

Opera ve třech dějstvích
15.12.
Sobota
sk. X
19:00
Leoš Janáček

Její pastorkyňa    /    Opera

Opera ve třech dějstvích
16.12.
Neděle
sk. YO
16:00
Jean-Claude Grumberg

Krejčovský salon    /    Činohra

Život nelze ušít na míru
17.12.
Pondělí
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení Petr a Lucie nezůstávají v platnosti, vracíme vstupné v pokladně MDO do 30.11.2018.

18.12.
Úterý
sk. L
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Jára Beneš

Na tý louce zelený    /    Opereta

Česká lidová opereta

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení The Beatles Celebration zůstávají v platnosti na operetu Na tý louce zelený, příp. vracíme vstupné v pokladně MDO do 30.11.2018.

19.12.
Středa
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

19.12.
Středa
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Josef Stelibský, Antonín Procházka

Hledám děvče na boogie woogie    /    Opereta

Revuální opereta
20.12.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu
21.12.
Pátek
sk. V
19:00
Leoš Janáček

Její pastorkyňa    /    Opera

Opera ve třech dějstvích
21.12.
Pátek
sk. -
19:00
Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

22.12.
Sobota
sk. -
10:00

Vánoční koledování    /    Koncert

Zpívání vánočních koled ve foyer MDO

Vstup volný

22.12.
Sobota
sk. -
14:00

Vyprodáno
Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček    /    Balet

Baletní pohádkový příběh

Představení s nahrávkou

22.12.
Sobota
sk. -
19:00
Náš tip
Vyprodáno
Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček    /    Balet

Baletní pohádkový příběh
23.12.
Neděle
sk. -
16:00
Jakub Jan Ryba

Česká mše vánoční    /    Koncert

Koncertní provedení nejznámější české mše
23.12.
Neděle
sk. -
19:00
Jakub Jan Ryba

Česká mše vánoční    /    Koncert

Koncertní provedení nejznámější české mše
25.12.
Úterý
sk. -
17:00
Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček    /    Balet

Baletní pohádkový příběh
26.12.
Středa
sk. -
19:00
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…
27.12.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
28.12.
Pátek
sk. -
19:00
Jára Beneš

Na tý louce zelený    /    Opereta

Česká lidová opereta
29.12.
Sobota
sk. ZO
16:00
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
30.12.
Neděle
sk. -
17:00
Náš tip
vstupenky
Alexej Davidovič Mačavariani

Othello    /    Balet

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti
31.12.
Pondělí
sk. -
16:00
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!

Hrací plán je platný ke dni 13.11.2018 a může se změnit. Program zveřejněný na této stránce má platnost nadřazenou tištěným plánům.