Dnes a zítra
23.2 (ne) sk. - 19:00

Krejčovský salon

»  Derniéra

Život nelze ušít na míru

24.2 (po) sk. - 19:00

Když se zhasne

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce

Naše tipy
3.3 (út) sk. - 19:00

Kočičí hra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle na Šantovce

6.3 (pá) sk. - 19:00

Hledám děvče na boogie woogie

»  Derniéra

Revuální opereta

12.3 (čt) sk. - 19:00

Na tý louce zelený

»  Rodinné divadlo

Česká lidová opereta

15.3 (ne) sk. - 19:00

Giselle

»  Senioři -30%

O lásce na první pohled

8.4 (st) sk. - 19:00

Così fan tutte

»  Senioři -30%

Komická opera ve dvou dějstvích

10.4 (pá) sk. - 19:00

Zvonokosy

»  Rodinné divadlo

Muzikál

Program divadla



únor 2020 tisk alternace
23.2.
Neděle
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Činohra
Jean-Claude Grumberg

Krejčovský salon

Život nelze ušít na míru
24.2.
Pondělí
sk. -
19:00
Činohra
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce

25.2.
Úterý
sk. B
19:00
Činohra
Federico García Lorca

Dům Bernardy Alby

Dohlédni dna ženské duše

Pozor!!! Změna představení. Vstupenky zakoupené na původní představení Tlustý prase zůstávají v platnosti na Dům Bernardy Alby, příp. vracíme vstupné do 28.2.2020.

26.2.
Středa
sk. C
19:00
Opereta
Robert Planquette

Cornevillské zvonky

Krásná francouzská opereta
27.2.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Balet
Adolphe Charles Adam

Giselle

O lásce na první pohled
28.2.
Pátek
sk. V
19:00
Činohra
Bohumil Hrabal

Postřižiny

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala
29.2.
Sobota
sk. -
19:00
Činohra
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno

Nepodceňujme sílu rodného listu
březen 2020 tisk alternace
1.3.
Neděle
sk. NO
14:30
Opera
Gaetano Donizetti

Don Pasquale

Komická opera
2.3.
Pondělí
sk. A
19:00
Činohra
Federico García Lorca

Dům Bernardy Alby

Dohlédni dna ženské duše
3.3.
Úterý
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Činohra
István Örkény

Kočičí hra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle na Šantovce

4.3.
Středa
sk. -
19:00
Činohra
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů

Skoro bleší cirkus
6.3.
Pátek
sk. -
19:00
Náš tip
Derniéra
vstupenky
Opereta
Josef Stelibský, Antonín Procházka

Hledám děvče na boogie woogie

Revuální opereta
7.3.
Sobota
sk. -
19:00
Činohra
Paul Pörtner

Splašené nůžky

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
8.3.
Neděle
sk. RPP
10:00
Pohádka

Obušku z pytle ven

Divadelní společnost Julie Jurištové
8.3.
Neděle
sk. OPP
14:00
Pohádka

Obušku z pytle ven

Divadelní společnost Julie Jurištové
10.3.
Úterý
sk. L
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Opera
Georges Bizet

Lovci perel

Exotická opera
11.3.
Středa
sk. C
19:00
Činohra
Federico García Lorca

Dům Bernardy Alby

Dohlédni dna ženské duše
12.3.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Náš tip
Rodinné divadlo
vstupenky
Opereta
Jára Beneš

Na tý louce zelený

Česká lidová opereta
14.3.
Sobota
sk. -
14:30
Činohra
Jan Vrba

Boží mlýny

Drama s písněmi Jarka Nohavici
15.3.
Neděle
sk. -
19:00
Náš tip
Senioři -30%
vstupenky
Balet
Adolphe Charles Adam

Giselle

O lásce na první pohled
16.3.
Pondělí
sk. K
19:00
Opera
Georges Bizet

Lovci perel

Exotická opera
19.3.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Opereta
Robert Planquette

Cornevillské zvonky

Krásná francouzská opereta
20.3.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Muzikál
Terrence McNally, David Yazbek

Donaha!

Co chcete víc...
21.3.
Sobota
sk. ZO
16:00
Opera
Leoš Janáček

Její pastorkyňa

Opera ve třech dějstvích
22.3.
Neděle
sk. YO
16:00
Činohra
Bohumil Hrabal

Postřižiny

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala
23.3.
Pondělí
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Činohra
Woody Allen

Central Park West

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle na Šantovce

24.3.
Úterý
sk. B
19:00
Muzikál
Terrence McNally, David Yazbek

Donaha!

Co chcete víc...
27.3.
Pátek
sk. V
19:00
Balet
Adolphe Charles Adam

Giselle

O lásce na první pohled
28.3.
Sobota
sk. -
14:30

Baletní dílna - Krvavá svatba

Zažijte balet jinak!

Vstupenky pouze v předprodeji v pokladně MDO.

28.3.
Sobota
sk. X
19:00
Muzikál
Terrence McNally, David Yazbek

Donaha!

Co chcete víc...
29.3.
Neděle
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Činohra
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst

Láska je láska, ale řízek je řízek!
30.3.
Pondělí
sk. -
19:00

Hosté

Prix Bohemia Radio


Prodej vstupenek od 9. 3. 2020

31.3.
Úterý
sk. -
19:00
Činohra
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce

31.3.
Úterý
sk. -
19:00
Opereta
Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche

Neodolatelná opereta
duben 2020 tisk
1.4.
Středa
sk. -
20:00

Hosté

Prix Bohemia Radio


Prodej vstupenek od 9. 3. 2020

4.4.
Sobota
sk. -
14:30

Baletní dílna - Krvavá svatba

Zažijte balet jinak!

Vstupenky pouze v předprodeji v pokladně MDO.

4.4.
Sobota
sk. -
19:00
Činohra
Bohumil Hrabal

Postřižiny

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala
5.4.
Neděle
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Opereta
Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí

Světově proslulá opereta
6.4.
Pondělí
sk. K
19:00
Opereta
Robert Planquette

Cornevillské zvonky

Krásná francouzská opereta
8.4.
Středa
sk. -
19:00
Činohra
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce

8.4.
Středa
sk. -
19:00
Náš tip
Senioři -30%
vstupenky
Opera
Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte

Komická opera ve dvou dějstvích
9.4.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Činohra
Federico García Lorca

Dům Bernardy Alby

Dohlédni dna ženské duše
10.4.
Pátek
sk. -
19:00
Náš tip
Rodinné divadlo
vstupenky
Muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy

Muzikál
11.4.
Sobota
sk. -
19:00

Muzikál
Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu

Když dva jsou jako jeden

Pozor!!! Představení zrušeno!!! Vstupné vracíme v pokladně MDO do 28.2.2020.

11.4.
Sobota
sk. -
19:00
Činohra
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno

Nepodceňujme sílu rodného listu
12.4.
Neděle
sk. NO
14:30
Činohra
William Shakespeare

Kupec benátský

Kdo si půjčí, musí splácet
13.4.
Pondělí
sk. -
19:00
Muzikál
Terrence McNally, David Yazbek

Donaha!

Co chcete víc...
14.4.
Úterý
sk. -
19:00
Činohra
Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin

Čekám tě. Přijď!
16.4.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Činohra
Paul Pörtner

Splašené nůžky

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
17.4.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Balet
Gabriela Vermelho

Krvavá svatba

Surrealistické taneční divadlo podle F. G. Lorcy
18.4.
Sobota
sk. X
19:00
Balet
Gabriela Vermelho

Krvavá svatba

Surrealistické taneční divadlo podle F. G. Lorcy
19.4.
Neděle
sk. RPP
10:00
Pohádka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin

Sněhurka

Těšínské divadlo Český Těšín
19.4.
Neděle
sk. OPP
14:00
Pohádka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin

Sněhurka

Těšínské divadlo Český Těšín
20.4.
Pondělí
sk. A
19:00
Balet
Gabriela Vermelho

Krvavá svatba

Surrealistické taneční divadlo podle F. G. Lorcy
20.4.
Pondělí
sk. -
19:00
Činohra
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle na Šantovce

21.4.
Úterý
sk. B
19:00
Opereta
Robert Planquette

Cornevillské zvonky

Krásná francouzská opereta
22.4.
Středa
sk. C
19:00
Opera
Georges Bizet

Lovci perel

Exotická opera
23.4.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Činohra
Neil LaBute

Tlustý prase

Když láska váží víc, než dokážeš unést
24.4.
Pátek
sk. V
19:00
Opera
Georges Bizet

Lovci perel

Exotická opera
25.4.
Sobota
sk. ZO
16:00
Činohra
István Örkény

Kočičí hra

Žijeme jedna pro druhou
26.4.
Neděle
sk. YO
16:00
Opereta
Jára Beneš

Na tý louce zelený

Česká lidová opereta
28.4.
Úterý
sk. L
19:00
Opereta
Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche

Neodolatelná opereta
29.4.
Středa
sk. -
19:00
Činohra
Jakub Nvota, Michaela Doleželová

Robin Hood

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není

Hrací plán je platný ke dni 23.2.2020 a může se změnit. Program zveřejněný na této stránce má platnost nadřazenou tištěným plánům.