Program divadla



březen 2019 tisk alternace
20.3.
Středa
sk. ST
19:00

Vyprodáno
Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
21.3.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Náš tip
Derniéra
vstupenky
Thomas Vinterberg, Mogens Rukov

Rodinná slavnost    /    Činohra

Bavte se, nic se neděje
22.3.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora
23.3.
Sobota
sk. X
19:00
Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora
24.3.
Neděle
sk. RPP
10:00

Pyšná princezna    /    Pohádka

Divadelní společnost Julie Jurištové
24.3.
Neděle
sk. OPP
14:00

Pyšná princezna    /    Pohádka

Divadelní společnost Julie Jurištové
25.3.
Pondělí
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
26.3.
Úterý
sk. B
19:00
Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora
28.3.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta
30.3.
Sobota
sk. -
19:00
Náš tip
Derniéra
vstupenky
Rudolf Piskáček

Perly panny Serafínky    /    Opereta

Lidová hra o třech dějstvích
31.3.
Neděle
sk. -
19:00
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu
duben 2019 tisk alternace
2.4.
Úterý
sk. -
20:00
3.4.
Středa
sk. C
19:00
Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta
3.4.
Středa
sk. -
19:00
István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

4.4.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
5.4.
Pátek
sk. V
19:00
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
6.4.
Sobota
sk. ZO
16:00
Giuseppe Verdi

Ernani    /    Opera

Lyrické drama o čtyřech jednáních
7.4.
Neděle
sk. YO
16:00
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
8.4.
Pondělí
sk. A
19:00
Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí    /    Opereta

Světově proslulá opereta
9.4.
Úterý
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Giacomo Puccini

Bohéma    /    Opera

Opera ve čtyřech dějstvích
10.4.
Středa
sk. -
20:00

Kulturní počiny Olomouckého kraje    /    Hosté

11.4.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
12.4.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!
13.4.
Sobota
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Oskar Nedbal

Vinobraní    /    Opereta

Opereta ve třech dějstvích

Pozor!!! Změna programu. Z provozních důvodů uvádíme operetu Vinobraní místo původně plánovaného titulu Řecké pašije.


DERNIÉRA

14.4.
Neděle
sk. RPP
10:00

Krkonošské pohádky    /    Pohádka

Divadlo Radost Brno
14.4.
Neděle
sk. OPP
14:00

Krkonošské pohádky    /    Pohádka

Divadlo Radost Brno
15.4.
Pondělí
sk. K
19:00
Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora
16.4.
Úterý
sk. B
19:00
Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!
17.4.
Středa
sk. ST
19:00
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
18.4.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Jára Beneš

Na tý louce zelený    /    Opereta

Česká lidová opereta
19.4.
Pátek
sk. V
19:00
Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden
20.4.
Sobota
sk. X
19:00
Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!
21.4.
Neděle
sk. -
19:00
Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici
23.4.
Úterý
sk. L
19:00

Balet Gala     /    Balet

Galavečer
24.4.
Středa
sk. C
19:00
Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu    /    Muzikál

Když dva jsou jako jeden
25.4.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus
27.4.
Sobota
sk. -
19:00
28.4.
Neděle
sk. NO
14:30
Rodinné divadlo
vstupenky
Ludwig Minkus

Don Quijote    /    Balet

Jeden z nejslavnějších klasických baletů
29.4.
Pondělí
sk. K
19:00
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
30.4.
Úterý
sk. -
19:00
Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

Hrací plán je platný ke dni 19.3.2019 a může se změnit. Program zveřejněný na této stránce má platnost nadřazenou tištěným plánům.