Dnes a zítra
23.11 (čt) sk. - 10:00

Cyrano z Bergeracu

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá

GENERÁLNÍ ZKOUŠKA

23.11 (čt) sk. - 19:00

Kouzelná flétna

»  Senioři -30%

Opera ve dvou dějstvích

24.11 (pá) sk. P 19:00

Cyrano z Bergeracu

»  Premiéra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá

Naše tipy
23.11 (čt) sk. - 19:00

Kouzelná flétna

»  Senioři -30%

Opera ve dvou dějstvích

6.12 (st) sk. - 19:00

Mistr a Markétka

»  Senioři -30%

Sen končí probuzením nebo smrtí

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení Úplné zatmění zůstávají v platnosti na hru Mistr a Markétka, příp. vracíme vstupné v pokladně MDO do 31.10.2017.


9.12 (so) sk. - 19:00

Bohéma

Opera ve čtyřech dějstvích

6.1 (so) sk. - 16:00

Mistr a Markétka

Sen končí probuzením nebo smrtí

21.1 (ne) sk. - 19:00

Rigoletto

Opera ve třech dějstvích

9.2 (pá) sk. - 19:00

Spartakus

Balet z historie antického Říma

14.2 (st) sk. - 19:00

Petr a Lucie

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti

Program divadla



listopad 2017 tisk alternace
23.11.
Čtvrtek
sk. -
10:00

Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá

GENERÁLNÍ ZKOUŠKA

23.11.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Náš tip
Senioři -30%
vstupenky
Wolfgang Amadeus Mozart

Kouzelná flétna    /    Opera

Opera ve dvou dějstvích
24.11.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
25.11.
Sobota
sk. ZO
16:00
Sergej Rachmaninov – Fryderyk Chopin

Dáma s kaméliemi    /    Balet

Kurtizána vykoupená láskou a smrtí
26.11.
Neděle
sk. -
10:00

Vánoční koledování    /    Koncert

Zpívání vánočních koled ve foyer MDO

Foyer MDO, vstup volný

27.11.
Pondělí
sk. A
19:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
28.11.
Úterý
sk. B
19:00

Zkrocení zlé ženy    /    Balet

Jiskřivá komedie o lásce v nejrůznějších podobách
29.11.
Středa
sk. C
19:00
Oskar Nedbal

Vinobraní    /    Opereta

Opereta ve třech dějstvích
29.11.
Středa
sk. -
19:00

Vyprodáno
Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

30.11.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček    /    Balet

Baletní pohádkový příběh
prosinec 2017 tisk
1.12.
Pátek
sk. -
19:00
Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie
2.12.
Sobota
sk. -
10:00

Odysseus    /    Balet

Baletní pohádka na motivy řecké mytologie
2.12.
Sobota
sk. -
19:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Jakub Nvota, Michaela Doleželová

Robin Hood    /    Činohra

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není
3.12.
Neděle
sk. -
10:00

Vánoční koledování    /    Koncert

Zpívání vánočních koled ve foyer MDO

Foyer MDO, vstup volný

3.12.
Neděle
sk. NO
14:30
Josef Stelibský, Antonín Procházka

Hledám děvče na boogie woogie    /    Opereta

Revuální opereta
5.12.
Úterý
sk. L
19:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
6.12.
Středa
sk. -
19:00
Náš tip
Senioři -30%
vstupenky
Michail Bulgakov

Mistr a Markétka    /    Činohra

Sen končí probuzením nebo smrtí

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení Úplné zatmění zůstávají v platnosti na hru Mistr a Markétka, příp. vracíme vstupné v pokladně MDO do 31.10.2017.

8.12.
Pátek
sk. V
19:00

Zkrocení zlé ženy    /    Balet

Jiskřivá komedie o lásce v nejrůznějších podobách
9.12.
Sobota
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Giacomo Puccini

Bohéma    /    Opera

Opera ve čtyřech dějstvích
10.12.
Neděle
sk. -
16:00
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus
11.12.
Pondělí
sk. K
19:00
Thomas Vinterberg, Mogens Rukov

Rodinná slavnost    /    Činohra

Bavte se, nic se neděje
12.12.
Úterý
sk. B
19:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
13.12.
Středa
sk. -
19:00
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus
15.12.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Giuseppe Verdi

Ernani    /    Opera

Lyrické drama o čtyřech jednáních
16.12.
Sobota
sk. X
19:00
Giuseppe Verdi

Ernani    /    Opera

Lyrické drama o čtyřech jednáních
17.12.
Neděle
sk. YO
16:00
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu
18.12.
Pondělí
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

18.12.
Pondělí
sk. A
19:00
Oskar Nedbal

Vinobraní    /    Opereta

Opereta ve třech dějstvích
19.12.
Úterý
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

19.12.
Úterý
sk. -
19:00
Petr Iljič Čajkovskij

Labutí jezero    /    Balet

Perla klasického baletu

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní titul Zkrocení zlé ženy nezůstávají v platnosti, vstupné vracíme do 31.10.2017.

20.12.
Středa
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Eduard Krečmar, Zdeněk Podskalský, Zdeněk Podskalský ml.

Noc na Karlštejně    /    Muzikál

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií
20.12.
Středa
sk. -
19:00
Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení Královny zůstávají v platnosti na Central Park West, příp. vracíme vstupné v pokladně MDO do 20.10.2017.


Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

21.12.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!
22.12.
Pátek
sk. -
14:00
Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček    /    Balet

Baletní pohádkový příběh

Představení s nahrávkou

22.12.
Pátek
sk. -
19:00
Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček    /    Balet

Baletní pohádkový příběh
23.12.
Sobota
sk. -
16:00
Jakub Jan Ryba

Česká mše vánoční    /    Koncert

Koncertní provedení nejznámější české mše
23.12.
Sobota
sk. -
19:00
Jakub Jan Ryba

Česká mše vánoční    /    Koncert

Koncertní provedení nejznámější české mše
25.12.
Pondělí
sk. -
19:00
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…
26.12.
Úterý
sk. -
14:00
Boris Urbánek, Nikolaj Budaškin, Jiří Sedláček, K. M. Walló

Mrazík    /    Pohádka

Slezské divadlo Opava

Pohádkový muzikál

27.12.
Středa
sk. C
19:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
28.12.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Giuseppe Verdi

Ernani    /    Opera

Lyrické drama o čtyřech jednáních
29.12.
Pátek
sk. -
19:00
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!
30.12.
Sobota
sk. -
16:00
Wolfgang Amadeus Mozart

Kouzelná flétna    /    Opera

Opera ve dvou dějstvích
31.12.
Neděle
sk. -
16:00
Josef Stelibský, Antonín Procházka

Hledám děvče na boogie woogie    /    Opereta

Revuální opereta
leden 2018 tisk
4.1.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček    /    Balet

Baletní pohádkový příběh
5.1.
Pátek
sk. V
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Thomas Vinterberg, Mogens Rukov

Rodinná slavnost    /    Činohra

Bavte se, nic se neděje
6.1.
Sobota
sk. -
16:00
Náš tip
vstupenky
Michail Bulgakov

Mistr a Markétka    /    Činohra

Sen končí probuzením nebo smrtí
7.1.
Neděle
sk. NO
14:30
Wolfgang Amadeus Mozart

Kouzelná flétna    /    Opera

Opera ve dvou dějstvích
11.1.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Robert Balogh

QUEEN - The show must go on!    /    Balet

Příběh o Freddiem Mercurym - rockové legendě
12.1.
Pátek
sk. -
19:00
Rudolf Piskáček

Perly panny Serafínky    /    Opereta

Lidová hra o třech dějstvích
13.1.
Sobota
sk. X
19:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
14.1.
Neděle
sk. YO
16:00
Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích
15.1.
Pondělí
sk. K
19:00
Oskar Nedbal

Vinobraní    /    Opereta

Opereta ve třech dějstvích
16.1.
Úterý
sk. L
19:00
Giuseppe Verdi

Ernani    /    Opera

Lyrické drama o čtyřech jednáních
18.1.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Sergej Rachmaninov – Fryderyk Chopin

Dáma s kaméliemi    /    Balet

Kurtizána vykoupená láskou a smrtí
19.1.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
20.1.
Sobota
sk. ZO
16:00
Bohuslav Martinů

Řecké pašije    /    Opera

Opera o čtyřech jednáních v českém znění
21.1.
Neděle
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Giuseppe Verdi

Rigoletto    /    Opera

Opera ve třech dějstvích
22.1.
Pondělí
sk. A
19:00
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
23.1.
Úterý
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Johann Strauss

Netopýr    /    Opereta

Klenot vídeňské operety
24.1.
Středa
sk. C
19:00

Zkrocení zlé ženy    /    Balet

Jiskřivá komedie o lásce v nejrůznějších podobách
25.1.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
26.1.
Pátek
sk. V
19:00
Giacomo Puccini

Bohéma    /    Opera

Opera ve čtyřech dějstvích
27.1.
Sobota
sk. -
19:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Ludwig Minkus

Don Quijote    /    Balet

Jeden z nejslavnějších klasických baletů
28.1.
Neděle
sk. RPP
10:00
Premiéra
vstupenky
Jan Werich

Královna Koloběžka první    /    Pohádka

Učesaná – neučesaná, obutá – neobutá, přijede – nepřijede…
28.1.
Neděle
sk. OPP
14:00
Jan Werich

Královna Koloběžka první    /    Pohádka

Učesaná – neučesaná, obutá – neobutá, přijede – nepřijede…
29.1.
Pondělí
sk. -
19:00
Emmerich Kálmán

Hraběnka Marica    /    Opereta

Klasická opereta
30.1.
Úterý
sk. B
19:00
Alexej Davidovič Mačavariani

Othello    /    Balet

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti
31.1.
Středa
sk. -
19:00
Christopher Hampton

Úplné zatmění    /    Činohra

Prokletí jako cesta ke svobodě
únor 2018 tisk
1.2.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

2.2.
Pátek
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Sergej Rachmaninov – Fryderyk Chopin

Dáma s kaméliemi    /    Balet

Kurtizána vykoupená láskou a smrtí
2.2.
Pátek
sk. -
19:00
Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

3.2.
Sobota
sk. ZO
16:00
Josef Stelibský, Antonín Procházka

Hledám děvče na boogie woogie    /    Opereta

Revuální opereta
4.2.
Neděle
sk. NO
14:30
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!
5.2.
Pondělí
sk. K
19:00
Giuseppe Verdi

Ernani    /    Opera

Lyrické drama o čtyřech jednáních
7.2.
Středa
sk. -
19:00
Jakub Nvota, Michaela Doleželová

Robin Hood    /    Činohra

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není
9.2.
Pátek
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

9.2.
Pátek
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Aram Chačaturjan

Spartakus    /    Balet

Balet z historie antického Říma
10.2.
Sobota
sk. X
19:00
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
11.2.
Neděle
sk. YO
16:00
Wolfgang Amadeus Mozart

Kouzelná flétna    /    Opera

Opera ve dvou dějstvích
13.2.
Úterý
sk. -
19:00
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus
14.2.
Středa
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
15.2.
Čtvrtek
sk. D
19:00

Zkrocení zlé ženy    /    Balet

Jiskřivá komedie o lásce v nejrůznějších podobách
16.2.
Pátek
sk. V
19:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
17.2.
Sobota
sk. -
19:00
Ludwig Minkus

Don Quijote    /    Balet

Jeden z nejslavnějších klasických baletů
18.2.
Neděle
sk. RPP
10:00

Čarodějnický učeň    /    Pohádka

Metropolitní divadlo Praha
18.2.
Neděle
sk. OPP
14:00

Čarodějnický učeň    /    Pohádka

Metropolitní divadlo Praha
19.2.
Pondělí
sk. A
19:00
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!
20.2.
Úterý
sk. L
19:00
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
21.2.
Středa
sk. ST
19:00
Thomas Vinterberg, Mogens Rukov

Rodinná slavnost    /    Činohra

Bavte se, nic se neděje
22.2.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus
23.2.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
24.2.
Sobota
sk. X
19:00
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
25.2.
Neděle
sk. -
19:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu
26.2.
Pondělí
sk. K
19:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
27.2.
Úterý
sk. B
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Bohuslav Martinů

Řecké pašije    /    Opera

Opera o čtyřech jednáních v českém znění
28.2.
Středa
sk. C
19:00
Alexej Davidovič Mačavariani

Othello    /    Balet

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti

Hrací plán je platný ke dni 23.11.2017 a může se změnit. Program zveřejněný na této stránce má platnost nadřazenou tištěným plánům.