Dnes a zítra
27.4 (čt) sk. - 10:00

Broučci

Baletní pohádka

28.4 (pá) sk. V 19:00

Othello

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti

Naše tipy
29.4 (so) sk. - 19:00

Kámen

Nevrátí se

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní titul, tj. Léto na kole, zůstávají v platnosti na Kámen.


2.5 (út) sk. B 19:00

Jméno

Nepodceňujme sílu rodného listu

3.5 (st) sk. - 19:00

Maryša

»  Derniéra

Vzít život do svých rukou

4.5 (čt) sk. D 19:00

Úplné zatmění

Prokletí jako cesta ke svobodě

11.5 (čt) sk. - 19:00

Kouzelná flétna

Opera ve dvou dějstvích

12.5 (pá) sk. - 19:00

Řecké pašije

Opera o čtyřech jednáních v českém znění

Slavnostní zahájení 21. Divadelní Flory

24.5 (st) sk. C 19:00

Země úsměvů

Romantická opereta ve třech dějstvích

26.5 (pá) sk. V 19:00

Úplné zatmění

Prokletí jako cesta ke svobodě

3.6 (so) sk. - 19:00

Labutí jezero

Perla klasického baletu

4.6 (ne) sk. YO 16:00

Rigoletto

Opera ve třech dějstvích

8.6 (čt) sk. - 19:00

Kámen

»  Senioři -30%

Nevrátí se

DERNIÉRA

Program divadla



duben 2017 tisk alternace
28.4.
Pátek
sk. V
19:00
Alexej Davidovič Mačavariani

Othello    /    Balet

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti
29.4.
Sobota
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Marius von Mayenburg

Kámen    /    Činohra

Nevrátí se

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní titul, tj. Léto na kole, zůstávají v platnosti na Kámen.

30.4.
Neděle
sk. YO
16:00
Senioři -30%
vstupenky
Antonín Dvořák

Rusalka    /    Balet

Nejznámější česká opera v tanečním ztvárnění
květen 2017 tisk
1.5.
Pondělí
sk. -
19:00

Vyprodáno
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus
2.5.
Úterý
sk. B
19:00
Náš tip
vstupenky
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu
3.5.
Středa
sk. -
19:00
Náš tip
Derniéra
vstupenky
Alois a Vilém Mrštíkovi

Maryša    /    Činohra

Vzít život do svých rukou
4.5.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Náš tip
vstupenky
Christopher Hampton

Úplné zatmění    /    Činohra

Prokletí jako cesta ke svobodě
5.5.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích
6.5.
Sobota
sk. X
19:00
Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích
7.5.
Neděle
sk. -
19:00
Jakub Nvota, Michaela Doleželová

Robin Hood    /    Činohra

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není
8.5.
Pondělí
sk. A
19:00
Ludwig Minkus

Don Quijote    /    Balet

Jeden z nejslavnějších klasických baletů
10.5.
Středa
sk. ST
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu
11.5.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Wolfgang Amadeus Mozart

Kouzelná flétna    /    Opera

Opera ve dvou dějstvích
12.5.
Pátek
sk. -
17:00
Dániel Szász

LOOP    /    Divadelní Flora

The Symptoms
12.5.
Pátek
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Bohuslav Martinů

Řecké pašije    /    Opera

Opera o čtyřech jednáních v českém znění

Slavnostní zahájení 21. Divadelní Flory

12.5.
Pátek
sk. -
19:00
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

12.5.
Pátek
sk. -
22:00
Jan Mocek - Táňa Švehlová

Zářící město    /    Divadelní Flora

13.5.
Sobota
sk. -
10:30
Anna Saavedra

Olga (Horrory z Hrádečku)    /    Divadelní Flora

Divadlo LETÍ
13.5.
Sobota
sk. -
13:45
Kašiarová - Šavel - Vtípil

Eau de vie    /    Divadelní Flora

(Mo)mentální tanec
13.5.
Sobota
sk. -
15:00
Dániel Szász

LOOP    /    Divadelní Flora

The Symptoms
13.5.
Sobota
sk. -
16:15

Vyprodáno
Anna Saavedra

Olga (Horrory z Hrádečku)    /    Divadelní Flora

Divadlo LETÍ
13.5.
Sobota
sk. -
17:00
Kašiarová - Šavel - Vtípil

Eau de vie    /    Divadelní Flora

(Mo)mentální tanec
13.5.
Sobota
sk. -
19:30
Jija Sohn

Geisha's miracle    /    Divadelní Flora

13.5.
Sobota
sk. -
21:00

Vyprodáno
Kašiarová - Šavel - Vtípil

Eau de vie    /    Divadelní Flora

(Mo)mentální tanec
13.5.
Sobota
sk. -
21:15
Jan Mocek - Táňa Švehlová

Zářící město    /    Divadelní Flora

13.5.
Sobota
sk. -
22:30

Tekutý kabaret    /    Divadelní Flora

Divadlo Vosto5
14.5.
Neděle
sk. -
11:00
Kašiarová - Šavel - Vtípil

Eau de vie    /    Divadelní Flora

(Mo)mentální tanec
14.5.
Neděle
sk. -
13:00
Dániel Szász

LOOP    /    Divadelní Flora

The Symptoms
14.5.
Neděle
sk. -
14:00
Kašiarová - Šavel - Vtípil

Eau de vie    /    Divadelní Flora

(Mo)mentální tanec
14.5.
Neděle
sk. -
15:30
Jija Sohn

Geisha's miracle    /    Divadelní Flora

14.5.
Neděle
sk. -
17:00
Ola Maciejewska

Bombyx mori    /    Divadelní Flora

14.5.
Neděle
sk. -
19:00
Yael Ronen & Ensemble

The Situation    /    Divadelní Flora

Maxim Gorki Theater Berlín
14.5.
Neděle
sk. -
21:00

Vyprodáno
Kašiarová - Šavel - Vtípil

Eau de vie    /    Divadelní Flora

(Mo)mentální tanec
15.5.
Pondělí
sk. -
15:30

Vyprodáno
Ladislav Fuks - Miloš Horanský

Pan Theodor Mundstock    /    Divadelní Flora

Studio Hrdinů Praha
15.5.
Pondělí
sk. -
19:30
Jiří Havelka

Elity - kriminální příběh s politickým pozadím    /    Divadelní Flora

Slovenské národné divadlo Bratislava
16.5.
Úterý
sk. -
14:00
Fernando Belfiore

D3US/X/M4CHIN4    /    Divadelní Flora

16.5.
Úterý
sk. -
16:30

Vyprodáno
Ladislav Fuks - Miloš Horanský

Pan Theodor Mundstock    /    Divadelní Flora

Studio Hrdinů Praha
16.5.
Úterý
sk. -
20:00
Oliver Frljić

Balkan macht frei    /    Divadelní Flora

Residenztheater Mnichov
17.5.
Středa
sk. -
16:00
Thomas Bernhard

Síla zvyku    /    Divadelní Flora

HaDivadlo Brno
17.5.
Středa
sk. -
18:15
Fernando Belfiore

D3US/X/M4CHIN4    /    Divadelní Flora

17.5.
Středa
sk. -
20:00
David Zábranský

Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny    /    Divadelní Flora

Studio Hrdinů Praha
17.5.
Středa
sk. -
21:30

Zabelov Group    /    Divadelní Flora

18.5.
Čtvrtek
sk. -
18:00
Berstad/Wigdel/Helgebostad

Spoiler    /    Divadelní Flora

18.5.
Čtvrtek
sk. -
19:30

Vyprodáno
Elfriede Jelinek

Dílo    /    Divadelní Flora

Studio Hrdinů Praha & Mezery, o. s.
18.5.
Čtvrtek
sk. -
21:45
Berstad/Wigdel/Helgebostad

Spoiler    /    Divadelní Flora

18.5.
Čtvrtek
sk. -
22:30

Tomáš Vtípil    /    Divadelní Flora

19.5.
Pátek
sk. -
13:30

Ingeleiv Berstad & Kristin Ryg Helgebostad    /    Divadelní Flora

Taneční workshop
19.5.
Pátek
sk. -
16:30
Hermann Broch - Ivan Buraj

Náměsíčníci (Imitace a tušení)    /    Divadelní Flora

HaDivadlo Brno
19.5.
Pátek
sk. -
20:00
Jaroslav Hašek - Dušan D. Pařízek

Kauza Schwejk    /    Divadelní Flora

Studio Hrdinů Praha - Theater Bremen - Wiener Festwochen
20.5.
Sobota
sk. -
10:30
Hermann Broch - Ivan Buraj

Náměsíčníci (Imitace a tušení)    /    Divadelní Flora

HaDivadlo Brno
20.5.
Sobota
sk. ZO
16:00
Michail Bulgakov

Mistr a Markétka    /    Činohra

Sen končí probuzením nebo smrtí
20.5.
Sobota
sk. -
19:00
Guilherme Miotto

Rise up    /    Divadelní Flora

20.5.
Sobota
sk. -
21:00
Rodrigo Sobarzo

Prins of ne+works    /    Divadelní Flora

21.5.
Neděle
sk. RPP
10:00

Malá čarodějnice     /    Pohádka

Divadlo Scéna Zlín
21.5.
Neděle
sk. -
11:00
Rodrigo Sobarzo

Prins of ne+works    /    Divadelní Flora

21.5.
Neděle
sk. OPP
14:00

Malá čarodějnice     /    Pohádka

Divadlo Scéna Zlín
21.5.
Neděle
sk. -
15:00
Guilherme Miotto

Rise up    /    Divadelní Flora

21.5.
Neděle
sk. -
17:00
Keren Levi

The Dry Piece (XL Edition)    /    Divadelní Flora

23.5.
Úterý
sk. L
19:00
Alexej Davidovič Mačavariani

Othello    /    Balet

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti
24.5.
Středa
sk. C
19:00
Náš tip
vstupenky
Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích
25.5.
Čtvrtek
sk. -
19:00

Vyprodáno
Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

25.5.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Robert Balogh

QUEEN - The show must go on!    /    Balet

Příběh o Freddiem Mercurym - rockové legendě
26.5.
Pátek
sk. V
19:00
Náš tip
vstupenky
Christopher Hampton

Úplné zatmění    /    Činohra

Prokletí jako cesta ke svobodě
27.5.
Sobota
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
William Shakespeare

Bouře    /    Činohra

Z látky, z níž spřádají se sny
28.5.
Neděle
sk. NO
14:30
Rodinné divadlo
vstupenky
Rudolf Piskáček

Perly panny Serafínky    /    Opereta

Lidová hra o třech dějstvích
29.5.
Pondělí
sk. K
19:00
Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích
30.5.
Úterý
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Sergej Rachmaninov – Fryderyk Chopin

Dáma s kaméliemi    /    Balet

Kurtizána vykoupená láskou a smrtí
31.5.
Středa
sk. -
19:00
Giacomo Puccini

Bohéma    /    Opera

Opera ve čtyřech dějstvích
červen 2017 tisk
1.6.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích
2.6.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Thomas Vinterberg, Morgens Rukov

Rodinná slavnost    /    Činohra

Bavte se, nic se neděje
3.6.
Sobota
sk. -
10:00
Vladimír Čort

O líných strašidlech    /    Pohádka

Veselý pohádkový muzikál
3.6.
Sobota
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Petr Iljič Čajkovskij

Labutí jezero    /    Balet

Perla klasického baletu
4.6.
Neděle
sk. -
10:00
Robert Balogh

Tarzan-král džungle    /    Balet

Baletní pohádkový příběh
4.6.
Neděle
sk. YO
16:00
Náš tip
vstupenky
Giuseppe Verdi

Rigoletto    /    Opera

Opera ve třech dějstvích
6.6.
Úterý
sk. B
19:00
Christopher Hampton

Úplné zatmění    /    Činohra

Prokletí jako cesta ke svobodě
7.6.
Středa
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Giacomo Puccini

Turandot    /    Opera

Lyrická opera ve třech dějstvích
8.6.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Náš tip
Senioři -30%
vstupenky
Marius von Mayenburg

Kámen    /    Činohra

Nevrátí se

DERNIÉRA

9.6.
Pátek
sk. V
19:00
Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích
10.6.
Sobota
sk. -
10:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Eduard Krečmar, Zdeněk Podskalský, Zdeněk Podskalský ml.

Noc na Karlštejně    /    Muzikál

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií
11.6.
Neděle
sk. X
19:00
Thomas Vinterberg, Morgens Rukov

Rodinná slavnost    /    Činohra

Bavte se, nic se neděje

Pozor!!! Změna termínu. Vstupenky zakoupené na původní termín 3.6.2017 zůstávají v platnosti, případně vracíme vstupné do 31.3.2017.


Změna hracího dne ABO skupiny X

12.6.
Pondělí
sk. A
19:00
Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích
13.6.
Úterý
sk. L
19:00
Thomas Vinterberg, Morgens Rukov

Rodinná slavnost    /    Činohra

Bavte se, nic se neděje
14.6.
Středa
sk. C
19:00
Christopher Hampton

Úplné zatmění    /    Činohra

Prokletí jako cesta ke svobodě
15.6.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Thomas Vinterberg, Morgens Rukov

Rodinná slavnost    /    Činohra

Bavte se, nic se neděje
16.6.
Pátek
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Giacomo Puccini

Bohéma    /    Opera

Opera ve čtyřech dějstvích
17.6.
Sobota
sk. ZO
16:00
Rudolf Piskáček

Perly panny Serafínky    /    Opereta

Lidová hra o třech dějstvích
18.6.
Neděle
sk. NO
14:30
Derniéra
vstupenky
Jacques Offenbach

Rytíř Modrovous    /    Opereta

Na každého jednou dojde
19.6.
Pondělí
sk. K
19:00
Alexej Davidovič Mačavariani

Othello    /    Balet

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti
19.6.
Pondělí
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

20.6.
Úterý
sk. B
19:00
Jakub Nvota, Michaela Doleželová

Robin Hood    /    Činohra

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není
21.6.
Středa
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

21.6.
Středa
sk. -
19:00
Ludwig Minkus

Don Quijote    /    Balet

Jeden z nejslavnějších klasických baletů
23.6.
Pátek
sk. -
19:00

Bolek Polívka

Šašek a syn    /    Hosté

Divadlo Bolka Polívky

Z provozních důvodů zrušilo Divadlo Bolka Polívky hostující představení Šašek a syn. Zakoupené vstupenky na zrušené představení vracejte, prosím, v pokladně divadla do 2. května.

23.6.
Pátek
sk. -
19:00
Robert Balogh

QUEEN - The show must go on!    /    Balet

Příběh o Freddiem Mercurym - rockové legendě
25.6.
Neděle
sk. -
16:00
25.6.
Neděle
sk. -
19:00
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus
26.6.
Pondělí
sk. -
19:00
Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

27.6.
Úterý
sk. -
19:00

Vyprodáno
Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

srpen 2017 tisk
27.8.
Neděle
sk. -
16:00

Hrací plán je platný ke dni 27.4.2017 a může se změnit. Program zveřejněný na této stránce má platnost nadřazenou tištěným plánům.