Ve čtvrtek 30. září se uskuteční beseda pro Klub příznivců MDO. Účast potvrdil ředitel Moravského divadla Olomouc DAVID GERNEŠ. Beseda se koná od 16 hodin ve sborovém sále divadla, sál bude přístupný od 15.45 hodin. Na besedu budou členové klubu vpuštěni po předložení členského průkazu. Žádáme, abyste při vstupu do budovy divadla a během pobytu v budově měli na obličeji nasazenou ochrannou roušku. ------------------------------------------------------------------------------


Vážení přátelé,

zdá se, že po napínavých měsících pandemie se snad vrátíme do normálních dnů a že se opět budeme setkávat na besedách, představeních a dalších společných akcích.

Bohužel ne všechno se  uskuteční podle našich představ. S tím souvisí i dnešní sdělení k plánovanému a již 2x odloženému zájezdu do Žlebů a Kačiny. Vzhledem k tomu, že se v posledních dnech několik  zájemců odhlásilo, někteří stále ještě nezaplatili, rozhodli jsme se, že zájezd zrušíme. Těm členům, kteří zaplatili, budeme peníze vracet v měsíci říjnu ve dvou termínech, které včas ohlásíme.

Pokud  v novém roce budou vhodné podmínky, rádi vám nabídneme zájezd klubu – buď tento původně plánovaný, nebo s jiným programem, popř. návštěvu představení mimo Olomouc.

Věříme, že naše rozhodnuté přijmete s pochopením.


Za Výbor vyřizuje prof. Alena Burešová, v.r.


-----------------------------------------------------------------------------------------
Labutí aquapark - video baletu Moravského divadla OlomoucKoncert MOZART 265 - slavnostní koncert k výročí narození Wolfganga Amadea MozartaVioloncellové kvarteto Moravského divadla Olomouc - Wagner, Čajkovskij, Verdi