Dnes a zítra
24.10 (út) sk. - 19:00

Noc na Karlštejně

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií

25.10 (st) sk. - 10:00

Noc na Karlštejně

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií

Naše tipy
28.10 (so) sk. - 19:00

Othello

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti

30.10 (po) sk. - 19:00

Jméno

Nepodceňujme sílu rodného listu

4.11 (so) sk. X 19:00

Zkrocení zlé ženy

Jiskřivá komedie o lásce v nejrůznějších podobách

7.11 (út) sk. - 19:00

Robin Hood

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není

11.11 (so) sk. - 19:00

Úplné zatmění

»  Senioři -30%

Prokletí jako cesta ke svobodě

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení Mistr a Markétka zůstávají v platnosti na hru Úplné zatmění, příp. vracíme vstupné v pokladně MDO do 31.10.2017.


17.11 (pá) sk. - 19:00

Perly panny Serafínky

Lidová hra o třech dějstvích

Aktuality

1 2 3 4 5 6 ... 89 další »
Změna programu v úterý 19. prosince
Dovolujeme si upozornit na změnu v prosincovém programu Moravského divadla. Místo původně plánovaného baletního představení Zkrocení zlé ženy uvedeme v úterý 19. prosince baletní představení Labutí jezero. Vstupenky zakoupené na původní představení lze vrátit v pokladně divadla do 31. října. Původní představení bylo plánované pro předplatitelskou skupinu L, její členové se náhradní termín představení Zkrocení zlé ženy včas dozví. Náhradní představení Labutí jezero uvádíme mimo předplatné. Děkujeme za pochopení.
20.10.2017
Změna programu v sobotu 11. listopadu a ve středu 6. prosince
Z provozních důvodů dochází ke změně v listopadovém a prosincovém programu Moravského divadla. Místo původně plánovaného představení Mistr a Markétka odehrajeme v sobotu 11. listopadu představení Úplné zatmění. Vstupenky zakoupené na původní představení Mistr a Markétka zůstávají v platnosti na náhradní představení Úplné zatmění, případně je lze vrátit v pokladně divadla do 31. října. Titul Mistr a Markétka odehrajeme nově ve středu 6. prosince místo původně plánovaného představení Úplné zatmění. I v tomto případě zůstávají vstupenky zakoupené na původní představení v platnosti na náhradní představení, případně je lze vrátit v pokladně divadla do 31. října. Děkujeme za pochopení.
17.10.2017
Verdiho RIGOLETTO se dočká prvního uvedení v nové sezoně
Verdiho RIGOLETTO se dočká prvního uvedení v nové sezoně Na repertoár Moravského divadla Olomouc se vrací jedna z nejpůsobivějších oper Giuseppe Verdiho RIGOLETTO. První uvedení v nové sezoně nás čeká v pátek 20. října v 19 hodin. V titulní roli hrbatého šaška Rigoletta se představí Jakub Tolaš, jeho dceru Gildu ztvární Barbara Sabella, postavu zhýralého vévody z Mantovy si zahraje a zazpívá Jakub Rousek. Nenechte si toto překrásné dílo s nadčasovým poselstvím ujít!
Giuseppe Verdi Rigoletto
Změna programu ve středu 20. prosince
S dovolením upozorňujeme na změnu v prosincovém programu. Ve středu 20. prosince odehrajeme v Divadle hudby místo původně plánovaného představení Královny náhradní představení CENTRAL PARK WEST. Vstupenky zakoupené na původní představení Královny zůstávají v platnosti na Central Park West, případně je lze vrátit v pokladně divadla do 20. října 2017. Děkujeme za pochopení.
11.10.2017
Gazdíková: Vinobraní slibuje příjemné melodie, milý humor a zábavu pro diváka Slavnostní galavečer u příležitosti zahájení nové divadelní sezony byl ideální příležitostí ke gratulaci Eleně Gazdíkové. Sólistka opery a operety Moravského divadla oslavila před letními prázdninami významné životní jubileum. V nové divadelní sezoně se nejprve představí coby Julja v inscenaci populární Nedbalovy operety Vinobraní.
Oskar Nedbal Vinobraní

26.10 (čt)
19:00

vstupenky

29.11 (st)
19:00

vstupenky

18.12 (po)
19:00

vstupenky
První hudební premiéra nové sezony nás zavede do Chorvatska Pět let po premiéře Polské krve se na jeviště Moravského divadla dostává další opereta Oskara Nedbala – neméně populární a znovu zasazená do slovanského prostředí. Ve Vinobraní se podíváme do Chorvatska, hostiteli nám budou Michaela Doleželová a Roman Vencl, pro něž je to po inscenování Mozartovy Kouzelné flétny další výlet do světa hudebního divadla. Autorem hudebního nastudování je Tomáš Hanák. Premiéra nás čeká v pátek 6. října v 19 hodin, II. premiéra se uskuteční o den později ve stejný čas.
Oskar Nedbal Vinobraní

26.10 (čt)
19:00

vstupenky

29.11 (st)
19:00

vstupenky

18.12 (po)
19:00

vstupenky
Vstupenky na představení z listopadového a prosincového programu jsou v prodeji
Od dnešního dne jsou v prodeji vstupenky na představení z listopadového a prosincového programu Moravského divadla. Již nyní si tak můžete koupit lístky na premiéru baletní inscenace Zkrocení zlé ženy, koncert Jiřího Suchého nebo na pohádkové příběhy Louskáček a Mrazík. Více v sekci Program a vstupenky.
2.10.2017
Pozor, změna programu v pátek 29. září!
Pozor, změna programu v pátek 29. září! Z důvodu onemocnění v souboru činohry dochází v pátek 29. září ke změně programu. Místo původně plánovaného představení Rodinná slavnost odehrajeme v 19 hodin reprízu inscenace VZPOURA NEVĚST. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní představení Vzpoura nevěst, případně je lze vrátit v pokladně divadla do soboty 30. září (v sobotu 30.9. bude pokladna otevřena od 18 do 19 hodin). Děkujeme za pochopení.
27.9.2017
Pozor, změna programu v úterý 26. září!
Pozor, změna programu v úterý 26. září! Z důvodu onemocnění v souboru činohry dochází zítra, tedy v úterý 26. září, ke změně programu. Místo původně plánovaného představení Rodinná slavnost odehrajeme v 19 hodin reprízu inscenace VZPOURA NEVĚST. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní představení Vzpoura nevěst, případně je lze vrátit v pokladně divadla do pátku 29. září. Děkujeme za pochopení.
25.9.2017
Pozvánka na výstavu fotografií Jany Maršálkové
Pozvánka na výstavu fotografií Jany Maršálkové Zveme vás do kavárny Divadelní klub (foyer Moravského divadla) na expozici fotografií Jany Maršálkové. Autorka je v posledních letech známá především svou portrétní tvorbou v oblasti pole dance a pole fitness. Výstava s názvem Urban sports, která bude v kavárně Divadelní klub (foyer Moravského divadla Olomouc) zahájena vernisáží v pátek 6. října od 17 hodin, představuje soubor fotografií zachycujících populární sporty ve městě Olomouc. Vedle neobvyklého fototématu se mohou návštěvníci těšit i na úvodní slovo PhDr. Hany Pokorné, patronky umělecké skupiny Talentovaní Umělci, a hudební vystoupení Veroniky Rajtr Pavlové. Výstava potrvá do 30. října 2017.
25.9.2017