Aktuality

1 2 3 4 5 6 ... 100 další »
Významné životní jubileum slaví HANA LANČÍKOVÁ, dlouholetá členka olomoucké činohry Dnes slaví významné životní jubileum HANA LANČÍKOVÁ, herečka, která v olomoucké činohře strávila čtyři dekády a ztvárnila zde více než sto padesát rolí. Zahrála si také ve filmu a televizi, významnou roli měla v Jakubiskově Tisícročné včele. Moravskému divadlu zůstala věrná i po odchodu do důchodu a pravidelně navštěvuje premiérová představení. Více v našem rozhovoru.
5.7.2018 celý text
Jak budou trávit zasloužené prázdniny umělci Moravského divadla Olomouc? Před pár dny skončila divadelní sezona 2017/2018, a tak jsme členům tří uměleckých souborů Moravského divadla Olomouc položili otázku, jak a kde budou v létě relaxovat.
4.7.2018 celý text
Prázdninové práce se letos přesunou na jeviště, divadlo se dočká opravy propadla i stropu orchestřiště Divadelní sezona 2017/2018 je za námi, jeviště Moravského divadla však nezůstane v prázdninových měsících opuštěné. Zaplní ho dělníci, kteří uvedou do provozu několik let nefunkční propadlo, oprav se dočká také prostor orchestřiště. Větší komfort budou mít v příští sezoně diváci v první řadě, kteří získají více místa pro nohy.
4.7.2018 celý text
Další divadelní sezona je za námi. Nabídla dvanáct nových inscenací a z hlediska divácké návštěvnosti patřila k nejúspěšnějším za poslední dekádu. Moravské divadlo Olomouc opět přilákalo do hlediště více než sto tisíc diváků. Baletní soubor nabídl originální projekt spojující choreografy ze tří evropských zemí, soubor opery a operety přivítal legendu české operní režie Václava Věžníka a soubor činohry si do sbírky přidal další divácké hity včetně dramatu Boží mlýny, které Moravské divadlo uvádí ke 100. výročí vzniku Československé republiky.
3.7.2018 celý text
Upozornění pro návštěvníky představení LÉTO NA KOLE dne 29. června
Upozorňujeme návštěvníky představení LÉTO NA KOLE pořádaného dne 29. 6. 2018 v 19:00 Moravským divadlem Olomouc, příspěvkovou organizací, že během tohoto představení budou pořizovány obrazové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Moravské divadlo Olomouc nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
29.6.2018
Upozornění pro návštěvníky představení LABUTÍ JEZERO dne 27. června
Upozorňujeme návštěvníky představení LABUTÍ JEZERO pořádaného dne 27. 6. 2018 v 19:00 Moravským divadlem Olomouc, příspěvkovou organizací, že během tohoto představení budou pořizovány obrazové záznamy za účelem prezentace agentury m-ARK Marketing a reklama s.r.o.
27.6.2018
Upozornění pro návštěvníky představení PETR A LUCIE dne 26. června
Upozorňujeme návštěvníky představení PETR A LUCIE pořádaného dne 26. 6. 2018 v 19:00 Moravským divadlem Olomouc, příspěvkovou organizací, že během tohoto představení budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Moravské divadlo Olomouc nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
26.6.2018
Otevírací doba pokladny Moravského divadla během letních prázdnin
Vážení diváci a příznivci Moravského divadla Olomouc, dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby pokladny divadla o prázdninách. Od 30. června do 19. srpna bude pokladna uzavřena. Vstupenky lze zakoupit on-line na webových stránkách divadla, sekce Program a vstupenky. Vstupenky na představení z programu Moravského divadelního léta lze také zakoupit v informačním centru v podloubí olomoucké radnice. Od 20. srpna do 31. srpna bude pak pokladna otevřená pouze ve všední dny od 9 do 16 hodin.
25.6.2018
Promenádní koncert nabídne ukázky z oblíbených operet
Promenádní koncert nabídne ukázky z oblíbených operet Přijďte v neděli 24. června do Smetanových sadů! Soubor opery a operety Moravského divadla zde od 16 hodin pořádá Promenádní koncert. Sólisté Elena Gazdíková, Lucie Janderková, Barbara Sabella, Petr Martínek, Jakub Rousek a Martin Štolba představí ukázky z operet Vinobraní a Perly panny Serafínky. Zpěváky a orchestr řídí dirigent Tomáš Hanák. Vstup na koncert je volný.
19.6.2018
Divadelní LAST MOMENT, vstupenky na představení SPARTAKUS s 50% slevou
Divadelní LAST MOMENT, vstupenky na představení SPARTAKUS s 50% slevou Dovolujeme si vás upozornit na DIVADELNÍ LAST MOMENT. V rámci této akce nabízíme zlevněné vstupenky na baletní představení SPARTAKUS (uvádíme ve čtvrtek 21. června). Pokud si nyní koupíte vstupenku, získáte slevu 50 % z ceny vstupného! Vstupenky lze zakoupit či rezervovat na webu divadla nebo v pokladně divadla, tel. 585 500 500, e-mail: pokladna@mdol.cz
Aram Chačaturjan Spartakus

12.10 (pá)
19:00

vstupenky