Partneři


Zřizovatel a další veřejná podpora


Statutární město Olomouc

Zřizovatelem Moravského divadla Olomouc je Statutární město Olomouc, které patří mezi nejvýznamnější centra v České republice. Díky své bohaté historii, starobylé univerzitě, kulturním a řemeslným tradicím, ale především centrální poloze v rámci Moravy, byla vždy atraktivním místem pro turisty, obchodníky i podnikatele. Statutární město Olomouc dále zřizuje a financuje mimo jiné Moravskou filharmonii, Divadlo hudby nebo ZOO Olomouc. www.olomouc.eu

Olomoucký kraj

Činnost Moravského divadla Olomouc finančně podporuje také Olomoucký kraj.
www.kr-olomoucky.czMinisterstvo kultury ČR

Inscenace Moravského divadla Olomouc vznikají za finanční podpory Ministerstva kultury ČR.
www.mkcr.cz


Hlavní partner


Speditrans CZ


www.speditrans.cz 
Hotel Trinity Olomouc

www.hotel-trinity.cz
SPEA Olomouc, s.r.o.


www.spea.cz


Auto Kubíček, s.r.o.

www.autokubicek.cz 


Mediální partneři divadla


Český rozhlas Olomouc (106,8 FM)

Český rozhlas Olomouc je jednou z předních kulturních institucí na střední Moravě a denně si jej na frekvenci 106,8 FM naladí 120 tisíc posluchačů nejen v Olomouckém kraji. Prostřednictvím internetu je ale jeho vysílání dosažitelné po celém světě.
www.rozhlas.cz/olomouc


Rádio Haná (92,3 FM)

Více než 23 úspěšných let na trhu. Již přes deset let jsme nejposlouchanější regionální rádio v Olomouckém kraji. Celkem 143.000 posluchačů týdně. Široké pokrytí Střední Moravy v okresech Olomouc, Přerov, Prostějov, Šumperk, Kroměříž, Vyškov, Blansko, Bruntál, Vsetín a Svitavy. Pravidelně se účastníme kulturních, společenských a sportovních akcí. Pořádáme plesy, zlepšujeme kulturní život na Moravě a pomáháme charitám. Jsme tým lidí se srdcem na správném místě, jsme Radio Haná.  www.radiohana.cz
euroAWK

Jeden z lídrů na českém trhu s venkovní reklamou - v oblasti outdoorových nosičů. Drží prakticky čtvrtinu trhu v počtu reklamních nosičů v krajských městech, disponuje také rozsáhlou sítí prosvětlených reklamních ploch (city-light vitríny) na hlavních komunikacích, v centrech měst, na pěších zónách nebo v areálech čerpacích stanic. www.euroawk.cz

Olomouc.cz

Komerční informační server pro Olomouc a Olomoucký kraj - aktuální zprávy z olomouckého regionu, kultura, sport, katalog firem a institucí, soukromá inzerce, nabídka restaurací i přehled kulturních akcí.
www.olomouc.cz

Multikino CineStar Olomouc

Síť multikin CineStar v České republice vznikla v roce 2001. Svými dvanácti multikiny patří mezi největší v ČR (Hradec Králové, Olomouc, Ostrava, Jihlava, České Budějovice, Plzeň, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Praha – Anděl a Praha – Černý Most). Multikina jsou vybavena nejmodernější promítací technikou, s dokonalým zvukem Dolby Digital a Dolby Surround 7.1., dále jsou všechna kina vybavena 3D technologií hned  v několika sálech každého multikina a dokonce ve vybraných multikinech i promítací technikou HFR.
www.cinestar.cz


Olomoucká televize ZZIP

Olomoucká televize ZZIP vysílá zpravodajství z Olomouckého regionu v rámci pozemního vysílání Regionální sítě 8 (RS8). Signál mohou přijímat všichni občané, kteří mají klasické antény na 52. kanále. Dále na Satelitu ASTRA 3B, v kabelových sítích Rio Media, IPTV, Infos,Fofrnet a na internetových stránkách 
www.zzip.cz,www.olomouckatelevize.czwww.oltv.czwww.regionalnitelevize.cz.


Opera PLUS 

Váš průvodce světem hudby, opery a tance

http://www.operaplus.cz/Další partneři divadla

Výstaviště Flora Olomouc

Výstaviště Flora Olomouc v loňském roce oslavilo 60. výročí květinových výstav Flora Olomouc, které patří mezi nejvýznamnější květinové výstavy v Česku. Výjimečné umístění v parkovém prstenci v bezprostřední blízkosti historického centra města Olomouce dává zelenému areálu nezaměnitelné kouzlo. Rudolfova alej, čtyři sbírkové skleníky v blízkosti historické Oranžerie ve Smetanových sadech, stejně jako zrekonstruované rozárium s třemi sty druhy růží a botanická zahrada nabízí odpočinek a zážitky pro celou rodinu. Areál výstaviště celoročně láká návštěvníky na nejrůznější výstavy, koncerty, plesy, firemní školení či večírky a řadu sportovních a kulturních událostí.
www.flora-ol.cz Univerzita Palackého v Olomouci 

Univerzita Palackého v Olomouci je vysoká škola s dlouhou tradicí. Byla založena již v 16. století a je tak nejstarší vysokou školou na Moravě a druhou nejstarší v České republice. V současnosti představuje moderní vzdělávací instituci se širokou nabídkou studijních oborů a bohatou vědeckou činností. Na jejích osmi fakultách studuje 20 395 studentů v akreditovaných studijních programech (údaj z roku 2017). Univerzita Palackého patří podle mezinárodních žebříčků mezi nejlépe hodnocené české univerzity a vede si velmi dobře i ve srovnání se zahraničními univerzitami.  www.upol.cz

Office System

Office System vybaví Vaši kancelář do posledního detailu. Věnuje se prodeji kancelářské techniky, potřeb a telekomunikační techniky se zaměřením na koncového zákazníka.
www.officesystem.cz 
ESO9 international a.s.
Informační systém ESO9 - srdce Vaší firmy

Společnost ESO9 international a.s. je autorem podnikového informačního systému ESO9 s vývojovým centrem v Olomouci. Společnost patří mezi přední dodavatele informačních technologií v České republice a na Slovensku. Nabízí rovněž řešení přizpůsobené legislativním podmínkám Polska, Maďarska a Německa. www.eso9.cz, www.eso9.info 


Atlant taxi


The Roosters

Rengl plakátovací plochy

"Každý si Vás všimne!"
www.rengl.cz
Ladislav Vitoul - 1. člen Mecenášského klubu Moravského divadla


Ředitel společnosti Vápenka Vitoul, která je od roku 2017 zařazena mezi 100 nejlepších firem České republiky. V loňském roce byl panu inženýrovi Ladislavu Vitoulovi udělen titul Mecenáš české kultury za mnohaletou podporu kulturních, sakrálních a sociálních projektů. Rodina Ladislava Vitoula má v Moravském divadle předplacenu lóži číslo 8 v prvním pořadí už od roku 1924.

Spolupracujeme


Univerzita dětského věku - projekt MedVěd

Cyklus přednášek, které se v rámci projektu Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci Medializace vědy (MedVěd) uskuteční v prostorách Moravského divadla Olomouc. Přednášky jsou určeny dětem od 9 do 13 let. Aktivní prezentace jednotlivých přírodovědných oborů doplní hry, soutěže a také prohlídky zajímavých míst v divadle.
www.projektmedved.eu/UDV/


Věrnostní a slevové programy


Olomouc Region Card

Olomouc region Card je turistická karta, která vás opravňuje v Olomouci, na Střední Moravě a v Jeseníkách navštívit zdarma 70 nejzajímavějších míst (hrady, zámky, muzea, zoo a další místa) a dále vám umožňuje čerpat atraktivní slevy na 116 místech. S kartou poznáte všechny krásy Olomouckého kraje.
www.olomoucregioncard.cz

Bonus program České spořitelny

Bonus program je unikátní bankovní věrnostní program České spořitelny. Členem Bonus programu se můžete stát, jste-li držitelem Chytré karty České spořitelny a/nebo osobní debetní karty vydané Českou spořitelnou. Pro členství v Bonus programu (a sbírání bodů) je třeba se zaregistrovat a za body z Bonus programu České spořitelny mohou klienti získat odměny v podobě věcných produktů, služeb či různých slevových poukázek.
lb.csas.cz

Sphere Card

Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.
Sphere card je univerzální systém věrnostních karet se širokou škálou využití v Čechách i na Slovensku v nejrůznějších oblastech a oborech. Klasická plastová karta s logem Sphere card nabízí především výhodnější nákupy a služby.
www.sphere.czBenefit Plus

Benefit Plus Benefit Plus je univerzální systém pro čerpání zaměstnaneckých výhod. Existuje ve dvou nezávislých variantách, které je možné vzájemně kombinovat.
www.benefit-plus.cz