Dnes a zítra
20.10 (pá) sk. - 19:00

Rigoletto

»  Senioři -30%

Opera ve třech dějstvích

Naše tipy
20.10 (pá) sk. - 19:00

Rigoletto

»  Senioři -30%

Opera ve třech dějstvích

21.10 (so) sk. - 19:00

Mistr a Markétka

Sen končí probuzením nebo smrtí

28.10 (so) sk. - 19:00

Othello

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti

30.10 (po) sk. - 19:00

Jméno

Nepodceňujme sílu rodného listu

4.11 (so) sk. X 19:00

Zkrocení zlé ženy

Jiskřivá komedie o lásce v nejrůznějších podobách

7.11 (út) sk. - 19:00

Robin Hood

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není

11.11 (so) sk. - 19:00

Úplné zatmění

»  Senioři -30%

Prokletí jako cesta ke svobodě

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení Mistr a Markétka zůstávají v platnosti na hru Úplné zatmění, příp. vracíme vstupné v pokladně MDO do 31.10.2017.


17.11 (pá) sk. - 19:00

Perly panny Serafínky

Lidová hra o třech dějstvích

Členové uměleckého souboru Balet

Robert Balogh

šéf souboru baletu, choreograf, režisér

Robert Balogh

Dana Krajevskaja

baletní mistryně

Dana Krajevskaja

Tomáš Lehotský

externí dramaturg baletu

Tomáš Lehotský

Sergej Iliin

externí baletní mistr

Sergej Iliin

Yui Kyotani

1. sólistka baletu
Yui Kyotani

Ivo Jambor

1. sólista baletu
Ivo Jambor

Elena Iliina

sólistka baletu
Elena Iliina

Lukáš Cenek

sólista baletu
Lukáš Cenek

Paul Oliver

sólista baletu
Paul  Oliver

Arkadiusz Orlowski

sólista baletu
Arkadiusz Orlowski

Damani Campbell Williams

sólista baletu
Damani Campbell Williams

Rachel Hickey

demisólistka baletu
Rachel  Hickey

Svatava Pořízková

demisólistka baletu
Svatava Pořízková

Sylva Pospíšilová

demisólistka baletu
Sylva Pospíšilová

Antonín Blahuta

demisólista baletu
Antonín Blahuta

Emily-Joy Smith

demisólistka baletu
Emily-Joy Smith

Ana Gómez Salamanca

demisólistka baletu
Ana Gómez Salamanca

Dmitrij Savakov

demisólista baletu
Dmitrij Savakov

Michaela Tsepeleva Horká

demisólistka baletu
Michaela Tsepeleva Horká

Samantha Bosshardt

sbor baletu
Samantha  Bosshardt

Eric Caterer-Cave

sbor baletu
Eric  Caterer-Cave

Victoria Cigrina

sbor baletu
Victoria Cigrina

Emanuela Giglio

sbor baletu
Emanuela  Giglio

Petra Glacová

sbor baletu
Petra Glacová

Daniela Hanelová

sbor baletu
Daniela Hanelová

Kateřina Iranová

sbor baletu
Kateřina Iranová

Ema Krajčírová

sbor baletu
Ema Krajčírová

Hana Madecká

sbor baletu
Hana Madecká

Craig McFarlane

sbor baletu
Craig  McFarlane

Eliška Pokorná

sbor baletu
Eliška Pokorná

Natalia Polak

sbor baletu
Natalia Polak

Dita Otevřelová

sbor baletu
Dita Otevřelová

Benjamin Cook

sbor baletu
Benjamin Cook

Alfred Jago

sbor baletu
Alfred Jago

Ján Kočík

sbor baletu
Ján Kočík

Michal Priessnitz

sbor baletu
Michal Priessnitz