Dnes a zítra

nehraje se...

Naše tipy
24.8 (st) sk. - 17:00

Talk show Ivany Plíhalové s Michalem Isteníkem

OPEN AIR KORUNNÍ PEVNŮSTKA

24.8 (st) sk. - 20:00

Splašené nůžky

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

OPEN AIR KORUNNÍ PEVNŮSTKA

25.8 (čt) sk. - 20:00

Starci na chmelu

Když dva jsou jako jeden

OPEN AIR KORUNNÍ PEVNŮSTKA

26.8 (pá) sk. - 19:00

Revizor

Žalovat nebudu, ale hlásit se to musí!

ZAHRADA ZÁMKU BRODEK U PROSTĚJOVA

26.8 (pá) sk. - 20:00

Noc na Karlštejně

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií

OPEN AIR KORUNNÍ PEVNŮSTKA

27.8 (so) sk. - 19:00

Koncertní galavečer

ZÁMEK PLUMLOV

27.8 (so) sk. - 20:00

Revizor

Žalovat nebudu, ale hlásit se to musí!

OPEN AIR KORUNNÍ PEVNŮSTKA

Repertoár uměleckého sboru Balet

Balet Gala
Balet Gala
vstupenky

30.9 (pá)
19:00

vstupenky
od 30.9.2022 detaily
Baletní dílna - Obraz Doriana Graye |Zažijte balet jinak!
Během tvůrčí dílny vám představíme historii tohoto baletu apřiblížíme jeho děj i slavná zpracování. Těšit se můžete i na taneční ukázku vpodání našich sólistů, kteří vás také naučí část jedné choreografie z tohotobaletu. Co dalšího vás během dílny ještě čeká, se dozvíte až na místě, nicméněprozradíme, že si kromě zážitků a vědomostí budete moci odnést i fotku sesólisty baletu MDO, případně jejich podpis. Během tvůrčí dílny vám představíme historii tohoto baletu a přiblížíme jeho děj i slavná zpracování. Těšit se můžete i na taneční ukázku v podání našich sólistů, kteří vás také naučí část jedné choreografie z tohoto baletu. Co dalšího vás během dílny ještě čeká, se dozvíte až na místě, nicméně prozradíme, že si kromě zážitků a vědomostí budete moci odnést i fotku se sólisty baletu MDO, případně jejich podpis.
od 22.5.2022 detaily
Kurz základů baletu pro začátečníky
Obdivujete baletní umění a chtěli byste mít možnost vyzkoušet si tento tanec na vlastní kůži? Máte k tomu ideální příležitost. V našem kurzu základu baletu pro začátečníky si s dlouholetou sólistkou souboru baletu MDO Emily Joy-Smith vyzkoušíte nejzákladnější baletní pozice a prvky. Kurz proběhne na baletním sále za přítomnosti překladatele, nemusíte se tedy bát, že nebudete rozumět.
od 30.4.2022 detaily
Česko-Ukrajinské gala
Moravské divadlo Olomouc hostí v těchto dnech členy Kyjevského městského baletu. Souboru, který se kvůli napadení Ukrajiny Ruskem nemohl vrátit z evropského turné domů, nabídlo vedení divadla umělecký azyl a možnost trénovat a zkoušet v budově divadla. Současně vznikl nápad uspořádat na olomouckém jevišti česko-ukrajinský galavečer, na němž by vedle domácího souboru vystoupili také tanečníci z Kyjeva a pozvaní hosté z divadel v Brně, Ostravě a Plzni. Mimořádný projekt se uskuteční ve středu 30. března ve 20 hodin. Těšit se můžete na ukázky z baletů Labutí jezero, Don Quijote, Bajadéra, Coppélia a další v podání předních českých a ukrajinských baletních sólistů.
od 30.3.2022 detaily